Як відкрити свою справу без вкладень. Як заробляти гроші без стартового капіталу.

Багато з нас часто думають, що за наявності коштів вони могли б створити свій бізнес, а не працювати в компанії на когось стороннього. В наших головах міцно сидить ідея про те, що бізнес - це "для багатих", щось дороге і недоступне. Однак є бізнес-ідеї, які можна реалізувати без вкладень або з мінімальними вкладеннями.
Інструкція
1
Досить просто відкрити справу без вкладень тим, у кого "золоті руки". Якщо ви вмієте добре шити і у вас є швейна машинка, то незабаром ви зможете досягти успіху. Тканина та аксесуари ваші клієнти будуть купувати самостійно, тому єдина ваша трата - придбання витратних матеріалів (ниток). Пізніше ви зможете відкрити власне ательє. А клієнтами спочатку можуть бути родичі та знайомі.
2
Багато з нас бачили в метро оголошення "чоловік на годину". Ще одна можливість відкрити справу без вкладень для тих, хто вміє працювати руками - стати таким "чоловіком на годину", тобто виїжджати до клієнтів, які потребують дрібних побутових роботах (щось прибити, замінити, повісити). Всі ваші витрати - це інструменти. Напевно вони у вас і так є. Надалі можна відкрити бюро "мужів на годину".
3
Тим, хто добре розбирається в комп'ютерах і інтернет-технологіях, можна порекомендувати створювати сайти для компаній, займатися веб-дизайном. Все залежить від того, що ви вмієте і що вам подобається. Єдине ваше вкладення - комп'ютер або ноутбук з потрібними програмами. Бажано, звичайно, дати рекламу про себе, але для початку можна знайти замовників і по "сарафанне радіо".
4
Вигідний бізнес майже без вкладень можуть відкрити закінчивши перукарський коледж або мають диплом стиліста. Хто сказав, що перукар - це тільки той, хто в перукарні? Виїжджайте до клієнтів додому, виконуйте замовлення там. Особливо це актуально для готуються до свят (наприклад, весілля). Нареченій зручніше викликати стиліста чи перукаря додому, ніж іти в салон. А все, що потрібно в цьому випадку підприємцю - інструменти і необхідні засоби для волосся, косметика.
5
Студенти можуть організувати бізнес з написання курсових і рефератів. Тут єдине вкладення - своя голова. Ну і, звичайно, посидючість, можливість відвідування бібліотек та роботи з великою кількістю інформації.
6
Відкрити справу без вкладень - реальна перспектива для багатьох з нас. Тільки не забудьте, що для уникнення проблем з державними органами варто все-таки зареєструвати ІП. Витрати на це складуть від 2000 рублів.
Будь-який бізнес вимагає вкладень , проте не завжди ці вкладення є вкладення грошей. Для деяких ідей бізнесу може вистачити тільки ваших умінь і здібностей - хоча б спочатку. І того, що ви вже маєте. Які ж це можуть бути ідеї?
Інструкція
1
У кожного з нас є здібності, вміння та хобі. При бажанні їх можна перетворити на невеликий бізнес і почати заробляти. Не маючи ніяких вкладень , можна займатися репетиторством, перекладами (як особисто, так і будучи власником віртуального бюро перекладів), створенням сайтів і веб-дизайном, шиттям на замовлення, виготовленням букетів, консультуванням в будь-якій сфері .. . І це лише частина ідей.
2
Студенти педагогічних вузів, а також факультетів іноземних мов нерідко ще з початкових курсів займаються репетиторством. Якщо навчання в вузі вас більше не обтяжує, пора перетворити репетиторство у власне успішне справу. Пошук учнів можна вести через сайти для репетиторів (www.repetitor.ru та інші), знайомих, через свою школу, якщо ви підтримуєте стосунки з учителями. Година занять коштує від 500 рублів, за іноземні мови репетитори зазвичай беруть дорожче. Якщо у вас є диплом провідного вузу і якщо ви готуєте до ЄДІ, то ціна години занять з вами може досягати 2000-3000 рублів. В день репетитор може проводити приблизно 5-6 занять, як у себе вдома, так і в учня. Таким чином, ви зможете отримувати як мінімум 2500 рублів в день, маючи досить гнучкий графік.
3
Перекладачів зараз досить багато, оскільки простими перекладами може займатися майже кожен, хто більш-менш добре знає іноземну мову. Це, на жаль, веде до великого падіння цін на переклади: за 1 сторінку в 1800 знаків тексту (зазвичай саме так вимірюється обсяг перекладу) перекладачеві можуть заплатити від 70 до 1000 рублів. Досягає успіху в перекладі той, хто, по-перше, має гідне перекладацьке освіту, а по-друге, належний досвід і хороший замовників. Тому, якщо ви всерйоз хочете зайнятися перекладами і отримувати від цього високий дохід, вам необхідно придбати належний досвід (бажано зі спеціалізацією) і знайти постійних хороших замовників. Враховуючи, що середній перекладач переводить в день близько 10 сторінок тексту, можна припустити, що ваш дохід становитиме до 10000 рублів в день.
4
Якщо у вас багато знайомих перекладачів і компаній, яким час від часу потрібні переклади, ви можете організувати віртуальне бюро перекладів. Все, що вам для цього буде потрібно - це сайт, на який ваші замовники будуть завантажувати роботу. Ви, відповідно, будете зв'язуватися з перекладачами і розподіляти роботу по ним. Ваш дохід буде залежати від кількості замовлень, яке отримує ваше бюро.
5
Веб-дизайнеру або розробнику сайтів для початку своєї справи знадобиться лише ноутбук і необхідне програмне забезпечення. Приймати замовлення він може по інтернету або виїжджаючи до клієнта в офіс. Із замовниками, як правило, труднощів бути не повинно, оскільки буквально на кожному сайті з пошуку роботи для фрілансерів потрібні послуги веб-дизайнерів і розробників сайту. Дохід буде, як і в попередньому випадку, залежатиме лише від кількості замовлень.
6
При всій різноманітності одягу в магазинах знаходяться люди, які користуються послугами ательє. В ательє дуже часто шиють вечірні, маскарадні, весільні наряди. Якщо ви вмієте і любите добре шити, то вашим бізнесом може стати пошив одягу на замовлення, а все, що для такого бізнесу знадобиться, - це швейна машина. Матеріали закуповуватиме замовник.