Як провести перший день народження дитини.

До першого року життя дитина вже вміє стояти, пробує ходити, здійснює перші маніпуляції з предметами, реагує на звернену до нього мову, штовхає м'яч, розкидає кубики, вимовляє перші звуки, намагаючись пояснити батькам, чого він хоче. За перший рік життя дитина встигає навчитися масі корисних речей. А це означає, що в перший у житті день народження є, що святкувати.
Вам знадобиться
  • - святкові частування;
  • - довгий список гостей;
  • - конкурси та ігри;
  • - фотоапарат і відеокамера.
Інструкція
1
Складіть список запрошених гостей. Серед них можуть бути дорослі і діти. Але не робіть цей список непомірно великим. Краще покликати тільки близьких вам людей. Вашому малюкові не повинно бути тісно на власному дні народження. Він може злякатися великої кількості людей і вести себе скуто або почати капрізнічать.Ісходя з приблизного віку гостей, складіть святкову програму. При підборі ігр та конкурсів потрібно орієнтуватися скоріше на дорослих і дітей старшого віку. Малюкові брати участь у спільних іграх поки рано. Але в день народження він зможе отримати дуже багато уваги з боку запрошених, а це теж непогано.
2
Проводьте день народження, коли дитина буде відпочив, виспався. Найкраще в першій половині дня. Не затягуйте святкування. Нехай краще це будуть дві години, але по-справжньому яскраві і насищенние.Ребенок може швидко втомитися від шуму та великої кількості людей. Звичайно, батьки також мають право святкувати, але для цього краще зібратися окремо, залишивши дитину на піклування бабусі. Не забувайте, що це свято в першу чергу належить вашому малюкові. А значить, він повинен бути в центрі уваги.
3
Візьміть чистий аркуш паперу, обведіть долоню дитини кольоровим олівцем. Попросіть гостей написати побажання на аркуші. Листок цей збережіть. Через багато років ви зможете порадувати свого підрослого дитини цієї сімейної «реліквією» .Перший день народження взагалі хороший для того, щоб закладати традиції. Святкування «зі столом, гостями та конкурсами» не є єдиним можливим варіантом. Можете поїхати сім'єю в яке-небудь відокремлене місце, наприклад, в ліс або на озеро, особливо якщо день народження припадає на теплу пору року. Святкові сімейні вилазки на природу можуть стати доброю сімейною традицією і повторюватися з року в рік.
Зверніть увагу
Годуйте дитину в цей день зазвичай. Не варто загодовують його подарованими солодощами. Краще приготуйте простий ягідний пиріг або будь-яке частування, на яке у малюка не буде алергічної реакції.
Корисна порада
Обов'язково фотографуйте і знімайте на відеокамеру перший справжнє свято вашої дитини. Він буде вдячний вам, коли через багато років подивиться ці плівки та фотографії. Доручіть вести зйомку кому-небудь з ваших родственніков.Сфотографіруйте малюка до того, як зберуться гості, поки святкове вбрання ще не забруднений соком, і малюк не виглядає стомленим. Можливо, в розпал свята йому не захочеться фотографуватися.