Як виправити ікла. вирівняти зуби ікла.

Кожній людині хочеться мати гарну посмішку. Але рівні зуби від народження - доля зовсім абсолютної більшості людей. Сучасні стоматологічні технології пропонують різні методи зміни форми зубів за допомогою ортопедичних конструкцій.
Вам знадобиться
  • Лікар ортодонт, брекети, зуби)
Інструкція
1
Якщо у вас ікла ростуть не правильно, насамперед треба звернутися за консультацією до лікаря-ортодонта. Разом з ним ви визначите як досягти бажаного - це залежить від віку, від необхідності виправлення інших зубів, або всього прикусу.
2
У дітей до 12 років ще не завершений ріст кісток, тому будь-яке порушення положення зубів виправляють за допомогою знімних пластинок. Лікування зазвичай займає кілька місяців. Надалі такі діти, як правило, не відчувають проблем з іклами.
3
У більш старшому віці є кілька варіантів виправлення іклів: а. Можна виправити тільки ікла, поставивши на них брекети. Брекети кріпляться до зубів, поступово переміщують зуб в трьох площинах і таким чином вирівнюють лінію зубів. Це досить тривалий процес - для одержання гарного результату іноді необхідно носити брекети пару лет.б. Можна прискорити процес постановки іклів в потрібне місце, якщо вирвати зуби, що стоять поряд з іклами. Тоді брекети набагато швидше «зроблять свою роботу» з переміщення іклів на звільнене простір.
4
Такі способи виправлення іклів досить ефективні, але може виникнути нова проблема. При доданні іклами потрібного положення часто виникає щілину між щелепами, і це не дуже зручно і вже точно не естетично. У цьому випадку без додаткового виправлення прикусу не обійтися. Тоді час для отримання заповітного результата- рівного ряду зубів - набагато збільшується.
Зверніть увагу
Швидко виправити ікла навіть при сучасному рівні стоматології не вийде. Потрібно набратися терпіння, і через пару років ви почуєте на свою адресу: «Яка у вас гарна посмішка!».
Корисна порада
Ні в якому разі не виривайте здорові ікла, в зубному ряду це самі стійкі зуби, тим більше, що прикус після цього сам все одно не виправиться.