Як позбутися від червоних точок на ногах. позбутися від червоних точок на ногах швидко.

Жінки практично завжди хочуть виглядати чудово, тому ретельно доглядають за своїм обличчям і тілом. Однією з процедур, без яких неможливо відчувати себе справжньою красунею, є видалення волосся на тілі, і особливо на ногах . Влітку ж епіляція стає практично щоденною процедурою - адже так хочеться покрасуватися гладкими засмаглими ніжками! Однак багатьох жінок чекає неприємна проблема. Найчастіше на шкірі після гоління з'являються червоні дрібні точки, які так псують весь вигляд і не проходять. Що ж робити, невже відмовитися від літніх коротких спідниць і шортів?
Інструкція
1
Ці червоні точки - результат неправильного гоління. Фолікули волосся з'єднуються за допомогою жирових проток з нервовими закінченнями, і тому занадто грубе або різке гоління може викликати роздратування, а при постійному роздратуванні запальний процес переходить у хронічний. Результат: противні червоні точки на ногах, нагадують висип, неприємні на вигляд.
2
Червоні точки на ногах також можуть з'являтися після видалення врослого волосків. Щоб уникнути появи червоних точок , потрібно правильно проводити депіляцію. Якщо у вас дуже чутлива шкіра, схильна до почервоніння, то відмовтеся від електроепіляторов, а також від воскових смужок. Краще скористайтеся звичайним бритвеним верстатом. Не використовуйте тупі бритви, тільки гострі і нові.
3
Перед тим як почати приводити ніжки в порядок, распарьте їх. З распаренной шкіри набагато простіше і безболісніше видалити небажані волоски. Найкраще прийміть гарячу ванну - хвилин 10 буде достатньо.
4
Зробіть легкий пілінг ніг, найкраще м'яким засобом, можна навіть натуральним - кава, цукор, геркулесові пластівці. Після цього нанесіть на ногу, яку збираєтеся голити, піну або гель для гоління. Користуючись гострою бритвою, акуратно і дбайливо, без ривків, ведіть від стопи вгору.
5
Після гоління сполосніть ноги прохолодною водою, насухо промокніть рушником (не тріть, не подразнює шкіру). Потім нанесіть на ноги заспокійливий або зволожуючий крем для ніг.
6
Якщо ж червоні точки вже з'явилися, то намагайтеся не дратувати ноги голінням. Наносите антибактерицидні кошти з кортизоном, вони продаються в аптеці. Не користуйтеся засобами, що містять спирт, камфору, ментол - вони будуть дратувати шкіру.
7
Щоб червоні точки були менш помітні, загорайте під природним сонцем або в солярії, можете нанести автозагар. Тільки й тут будьте обережні і не перестарайтеся - золотистого нальоту буде достатньо, чи не спаліть свою багатостраждальну шкіру!