Як робити маски з реп'яхової олії.

Природа дарує людям унікальну можливість доглядати за собою, використовуючи її натуральні компоненти. Серед них знаходиться реп'яхову олію, маски з якого відомі протягом багатьох років і заслужили своє визнання завдяки видимому результату від їх застосування.
Вам знадобиться
  • Репейное масло, махровий рушник, шампунь
Інструкція
1
Маски з реп'яхової масла сприяють росту волосся і їх зміцненню. Реп'яхову олію можна отримати і власноруч, в домашніх умовах, віджимаючи і випарівая сік лопуха. Але так як цей процес досить трудомісткий, то набагато простіше придбати готовий продукт в аптеці, тим більше, що його ціна цілком доступна. Користь масла реп'яха в різноманітті його компонентів. У ньому присутні не тільки вітаміни і мінерали, але і дубильні речовини, які надають сприятливий вплив на шкіру. При регулярному застосуванні масок пропадає лупа, волосся стає більш еластичними і здоровими.
2
Існує безліч рецептів, за якими виготовляється маска з реп'яховою маслом. Її складові залежать від того, якого результату бажано досягти. Найпростіший варіант - це нанесення реп'яхової олії на волосся в чистому вигляді. Для цього 30 грам масла розігрівається до температури 30-35 градусів на водяній бані. Робиться це для того, щоб поживні речовини легше проникали всередину шкіри. Після цього легкими масажними рухами масло втирається в коріння голови і залишається на годину. Для посилення ефекту можна обернути голову махровим рушником. Щоб не тільки зміцнити волосся, але і побалувати їх поживними речовинами, можна змішати реп'яхову олію в пропорціях один до одного з рідким медом. Маска, стимулююча підвищення активності волосяних цибулин, складається з реп'яхової олії з перцевою настоянкою.
3
Якщо відповідь на питання про те, як робити маски з реп'яхової олії, досить простий, то проблема того, як змити його з волосся, багатьох ставить в тупик. На практиці масло змивається звичайним шампунем, за два прийоми від нього не залишиться й сліду. Для профілактичних цілей маски з реп'яхової олії застосовуються не рідше одного разу на 7 днів. Щоб позбутися від уже наявних проблем з волоссям, необхідний курс лікувальних масок, не рідше двох разів на тиждень протягом місяця.