Як укласти волосся на Новий рік.

Жінки висувають безліч вимог до ново гідного зачісці. Вона повинна бути цікавою, радикально відрізняється від повсякденної укладання, водночас романтичною і в чомусь чарівної, як і новорічна ніч. При цьому зачіска повинна бути практичною і досить міцною - адже будуть і танці, і ігри, а ближче до ранку захочеться розслаблено відкинутися на подушку, при цьому залишатися красивою.
Вам знадобиться
  • - гумки;
  • - шпильки;
  • - бант.
Інструкція
1
Якщо у вас довге волосся, ви можете укласти їх в косу. Така зачіска виглядає мило і романтично, при цьому буде довго триматися, і з неї не будуть вибиватися пасма. Для цього спочатку зробіть проділ, розділивши при цьому волосся на дві частини. Проділ може бути зроблений як посередині, так і збоку - все залежить від вашого бажання.
2
Укладку виконують в два етапи: спочатку на одній стороні, а потім на іншій. Спершу зачешите волосся з лівого боку у напрямку до потилиці. Спереду залиште невелику пасмо - вона буде йти від проділу до скроні. Перекрутіть пасмо три рази в напрямку від обличчя і затисніть вийшов джгут рукою.
3
Вільної рукою візьміть наступну пасмо. Вона повинна перебувати під першою, бути з нею приблизно однакової товщини і йти через голову до обличчя.
4
Другу пасмо також перекрутите три рази в напрямку від обличчя і перехрестите з першою таким чином, щоб друга пасмо була пропущена під першою.
5
Візьміть обидві пасма в праву руку і потім, акуратно притримуючи їх пальцями, знову перехрестите, розділіть і перекрутити обидві пасма. Вільною рукою візьміть нову пасмо, стежачи водночас за тим, щоб вже готовий елемент зачіски не розпався.
6
Нову пасмо перекрутите також, як і попередні. Потім перехрестите її з пасмом, лежачої під низом. З'єднайте першу і другу пасмо разом і повторіть все описане в попередньому кроці.
7
Повторюйте описані раніше кроки доти, поки коса не досягне потрібної вам довжини.
8
Після того як ви доплентався одну сторону, закріпіть кінець коси за допомогою гумки і точно таким же чином укладіть частину волосся праворуч від проділу.
9
Кінці кіс подверніте усередину і закріпіть за допомогою шпильок - невидимок. Потім пов'яжіть атласний бант на зачіску. Таке укладання волос не розтріпається, як би ви не проводили новорічну ніч і в які ігри б ні грали.