Як дізнатися швидкість інета.

Швидкість інтернет-з'єднання визначає швидкість завантаження веб-сторінок і контенту, від якої прямо пропорційно залежить комфорт при використанні інтернету. Чим вище швидкість, тим вище і абонентська плата за нього. Дізнатися швидкість інтернету можна різними способами.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб дізнатися швидкість інтернету - з'ясувати її у свого провайдера. Заявлена швидкість повинна бути вказана в договорі про надання послуг доступу в інтернет. Як правило, назва тарифу перегукується зі швидкістю вхідного трафіку, гарантируемой провайдером. Якщо ж ні, з'ясувати швидкість можна звернувшись в техпідтримку по телефону або ICQ, а також зайшовши в "Особистий кабінет" на сайті провайдера. Однак, як правило, заявлена постачальником послуг швидкість дещо відрізняється від реальної в ту чи іншу сторону.
2
Перевірити реальну швидкість інтернету можна за допомогою спеціальних сайтів, на яких можна протестувати швидкість інтернет-з'єднання. Одним з найпопулярніших сайтів такого роду є проект Speedtest. Для того, щоб дізнатися швидкість вашого з'єднання зайдіть на сайт speedtest.net. Він автоматично визначить ваше місце розташування по ip-адресою і відобразить його на карті. Виберіть на ній будь-який сервер, відмінний від вашого і доступний для тесту (наприклад якщо ви перебуваєте в Москві, вибирайте сервер, розташований в Санкт-Петербурзі) і натисніть кнопку "Почати перевірку". Результати перевірки з'являться через кілька секунд і будуть являти собою цифру вхідного трафіку, цифру вихідного трафіку і величину пінгу.
3
Перевірити швидкість інтернету також можна за допомогою програм-менеджерів закачувань. Розрахувати швидкість з'єднання можна з'ясувавши, як швидко закачується той чи інший файл. Швидкість закачування, як правило, вимірюється в кілобайтах в секунду. Помножте це число на 8 і отримаєте швидкість вашого інтернет-з'єднання, наприклад при закачуванні в 100 кілобайт на секунду швидкість інтернету становить 800 кілобіт на секунду.
Корисна порада
Замість Speedtest можна використовувати російські проекти за розрахунком швидкості, наприклад http://2ip.ru/speed/або http://internet.yandex.ru/.
З розвитком IT-технології стало більш популярним використання локальних мереж. Їх можна застосовувати в робочих цілях, а можна використовувати для розваги, наприклад, для гри в режимі «Мультіплеер». При цьому вам не потрібно підключатися до інтернету і споживати трафік.
Вам знадобиться
  • - хаб;
  • - оптоволоконний кабель;
  • - мережева карта;
Інструкція
1
Визначте, яка кількість персональних комп'ютерів буде об'єднано в локальну мережу. Виміряйте відстань до кожного. Виберіть центральний комп'ютер. Придбайте «хаб», необхідний метраж оптоволоконного кабелю і мережеві карти, якщо у вас немає вбудованих. Обіжміть кінці кабелю в спеціалізованому магазині, щоб надалі уникнути втрати якості зв'язку.
2
Відкрутіть бічну стінку блоку процесора. Встановіть мережеву карту в нижнє «гніздо» материнської плати. Підключіть «силовий кабель» від процесора. Прикрутите стінку назад. Скачайте «свіжу» версію драйвера з сайту виробника. За допомогою диспетчера установки обладнання інсталюйте даний драйвер. Виконайте перезавантаження операційної системи Windows, щоб всі зміни та оновлення вступили в силу.
3
Встановіть «хаб» поруч з центральним комп'ютером і підключіть його до джерела живлення 220V. У вільні порти «хаба» підключіть кінці кабелю. Другі кінці встановіть в «гніздо» мережевої карти кожного персонального комп'ютера. Повинна загорітися зелена лампочка, що буде свідченням правильної роботи.
4
Лівою кнопкою мишки клацніть по ярлику «Мій комп'ютер». У лівій частині діалогового вікна клікніть по посиланню «Панель управління». У вікні відкрийте «Мережеві підключення». Зайдіть у властивості «Підключення по локальній мережі ». Відкрийте вкладку TCP/IP. Вкажіть послідовно Ip-адреси з 192.168.0.1 до 192.168.0.Х, де Х - кінцеве число комп'ютерів. Маску під мережі введіть 255.255.255.0. Відкрийте командний рядок. У діалоговому вікні введіть наступну команду: ping 192.168.0.1-t. Якщо пішла рядок «Відповідь від ...», значить підключення по локальній мережі встановлено правильно.
5
Лівою кнопкою миші по ярлику гри, щоб запустити її. У меню гри виберіть режим гри «Мережева гра» або «Гра по локальній мережі ». З комп'ютера, який буде сервером, натисніть «Хост». Коли в списку «Сервери» з'явиться ім'я першого комп'ютера, з інших ПК натисніть «коннект». Розпочнеться гра по локальній мережі .