Як витягнути карту з телефону.

Сім-карта - носій інформації про імена і номери телефонів, в тому числі власного номера. Телефон без сім-карти не може ні відправляти, ні отримувати дзвінків. Сім-карта телефону зберігається в спеціальному поглибленні під елементом живлення.
Інструкція
1
Щоб вийняти карту з телефону, спочатку зніміть з нього задню кришку. Легко натисніть на її верхню чи нижню частину пальцем і поведіть донизу. Залежно від моделі спосіб зняття може трохи відрізнятися, тому дивіться на стрілочки на кришці - вони підказують, куди саме надавити і потянуть.Снятую кришку покладіть в доступне місце, на виду, щоб не втратити. Без неї може не бути контакту між акумулятором і апаратом.
2
Вийміть елемент живлення (акумулятор). Подденьте його нігтем або пальцем з того боку, де є невелика виїмка. Підніміть і відкладіть поруч з кришкою, щоб при складанні не шукати довго.
3
Сім-карта закріплена в спеціальному поглибленні за допомогою тонкого металевого затиску. В деяких моделях затиск відсутній, а карта наполовину захована в корпусі. В останньому випадку натисніть на неї пальцем і поведіть в сторону від цього поглиблення. В деяких випадках доведеться злегка підчепити пальцем знизу. Ні в якому разі не піддягайте нігтем, щоб не подряпати ребро карти.Еслі карта знаходиться під затискачем, відкрийте його, надавав спеціальний важіль. Після цього телефон досить перевернути, підставивши під нього долоню - карта впаде на нее.Еслі важеля немає, тобто зажим не відкривається, натиснете на карту і поведіть з поглиблення. В деяких випадках можна підчепити пальцем.
Якщо вам необхідно розшукати телефон і його власника, то ви зможете це зробити завдяки послузі, пропонованої декількома великими операторами зв'язку. Активувавши таку послугу, будь-який абонент зможе розшукати мобільний телефон завдяки вставленої в нього сім-карті (якраз по ній оператор і визначить точне місцезнаходження).
Інструкція
1
Компанія «МТС розробила для своїх клієнтів послугу« Локатор. Її активація може бути проведена в будь-який час дня і ночі. Для цього необхідно скористатися коротким номером 6677.Как тільки вам знадобиться встановити місце розташування мобільного пристрою, відправте на вже вказаний номер SMS-повідомлення, в тексті якого повинен міститися номер власника розшукуваного телефону. Після цього вам надійдуть точні координати. До речі, за використання локатора і його активацію кошти з вашого рахунку списуватися не будуть, послуга безкоштовна для всіх абонентів компанії.
2
Однак подібну послугу надає не тільки оператор зв'язку «МТС, але також і« Білайн. Клієнти цієї компанії теж можуть скористатися локатором. Для того щоб замовити пошук місцезнаходження іншого абонента і його мобільного телефону, потрібно послати смс за коротким номером служби техпідтримки 684. В тексті повідомлення повинна вказуватися латинська буква L. За кожний відправлений запит оператор буде знімати з вашого особового рахунку два рубля п'ять копійок.
3
Якщо ж ви підключені до оператора зв'язку «Мегафон, то ви зможете знайти мобільний телефон іншої людини, скориставшись одним із двох способів. При використанні першого ви повинні будете підключити спеціальну послугу. Правда доступна вона не всім абонентам компанії, а лише дітям та їх батькам. До того ж активувати дану послугу можна лише на певних тарифних планах, а саме на тарифі «Смешарики і« Ринг-Дінг. Ще потрібно звернути увагу на те, що перелік таких тарифів може бути змінений в будь-який час. Тому час від часу відвідуйте офіційний сайт «Мегафон, щоб отримувати актуальну інформацію і бути в курсі подій (наприклад, дізнаватися про з'являються послуги, тарифи, нові акції).
4
У використанні другого способу пошуку місцезнаходження абонентів немає нічого важкого, оскільки в даному випадку не потрібно підходити під будь-які критерії. Потрібно буде просто зайти на веб-сторінку locator.megafon.ru і заповнити знаходиться там бланк заяви. Після того як відправлена заявка буде оброблена оператором і прийнята, на ваш мобільний пристрій відразу ж надійде смс-повідомлення. У ньому міститимуться точні координати розташування телефону і його власника.