Як відкрити магазин на Україну. відкрити магазин одягу з нуля в Україні.

Відкрити власний магазин з нуля не так складно, але важливо адже не просто мати цю можливість, а домогтися успіху в подальшому, зробити так, щоб починання окупило себе. Як правило, невелика частка ризику в подібному «підприємстві» все одно присутній, все заздалегідь прорахувати неможливо. Ну а тому, хто несподіванок не боїться, потрібно знати, що буде потрібно залагодити (фактично і формально), щоб відкрити власну точку роздрібної торгівлі.
Вам знадобиться
  • 1. Приміщення
  • 2. Комплект торгового обладнання
  • 3. Штат співробітників
  • 4. Пакет документів (у тому числі патент на торгівлю)
  • 5. Зареєстрований касовий апарат
Інструкція
1
Виберіть профіль і формат свого майбутнього магазину. Щоб відповісти на питання про те, який відкрити магазин, можна звернутися до послуг маркетолога, а можна просто оглянутися навколо. Напевно, хоч яка-небудь група товарів в населеному пункті або його окремому районі представлена мало. Ось тут вам, як мовиться, і карти в руки.
2
Знайдіть приміщення, яке б підійшло для вашого магазину. Його можна буде викупити, але краще на перший час зняти. Ідеальне місце для розташування будь-якого магазину, місце якомога більшої прохідності людей, і кращі такі площі вже, природно, зайняті. Підшукуючи же компромісне рішення, важливо не віддалятися далеко від великих транспортних магістралей і житлових мікрорайонів.
3
Оформіть приміщення магазину так, як того вимагає вибраний вами напрямок торгівлі. Інтер'єр торгового залу точки продажу елітної косметики створити не вдасться без допомоги професійного дизайнера, а «обставити» магазин будівельних матеріалів - гранично просто. Той, хто відкриває магазин з нуля, повинен закуповувати і повний комплект торгового обладнання.
4
Наберіть персонал, який буде обслуговувати ваш магазин. Штат співробітників магазина в залежності від його формату може бути зовсім мінімальним, а може бути і значним. Для супермаркету знадобляться не тільки продавці-консультанти, а й завідувачі окремими секціями, прибиральниці, охоронці.
5
Зберіть документи, необхідні для відкриття та функціонування магазину, пройдіть всі потрібні формальні процедури. «Добро» повинні дати санепідстанція, пожежна охорона, податкова інспекція і, нарешті, держадміністрація (відділ торгівлі). Підприємцям з досвідом відмінно відомо, що мати свій бізнес в Україні - значить постійно йти з владою на компроміс.
Корисна порада
Плюсом практично для будь-якого магазина буде наявність охоронюваної автостоянки - її розташування потрібно попередньо узгодити з співробітниками ГАІ.Еслі організація роботи точки роздрібної торгівлі для вас - справа нова, то, щоб уникнути можливих помилок, краще найняти на роботу досвідченого керівника.