Як завести холодний двигун.

Морози в нашій країні далеко не рідкість. Хто не стикався з проблемою завести автомобіль взимку? Запуск двигуна в критичних умовах став вже наболілої проблемою вітчизняного автолюбителя.
Інструкція
1
Для початку потрібно приготувати автомобіль до зими. Замінити свічки, фільтри. Залити в двигун масло меншої в'язкості. Краще підійде напів-синтетика або синтетика.
2
Варто обзавестися акумулятором більшої ємності. Під час холодів його слід заносити в квартиру або інше тепле місце. Низькі температури можуть посадити акумулятор або зовсім вивести його з ладу. Свинцеві пластини часто осипаються.
3
Перед поворотом ключа запалювання потрібно вичавити зчеплення. Це зніме навантаження зі стартера. В коробці масло густіє, як і в двигуні. Це заважає пуску.
4
Щоб уникнути затоки свічок не варто довго крутити стартер. П'ять-десять секунд з пятнадцатісекунднимі інтерваламі.Правільним буде підкачати бензин ручної помпою або педаллю газу.
5
Пуск двигуна може проводитися від «прикурювання». Для цього буде потрібно зняти акумулятор з заведеного автомобіля. Поставити його на місце вашого і призвести поворот стартера. Якщо є довгі дроти, то акумулятор можна не знімати. Слід лише з'єднати ваші клеми проводами (плюс до плюса, мінус до мінуса).
6
До всього іншого, можна запустити авто способом «краватки». Для цього буде потрібно трос і причіпної механізм на двох машинах. Міцно зв'яжіть два авто на «м'яку зчеплення». Поставте автомобіль на другу передачу і вичавіть зчеплення. Після того як ведучий автомобіль розжене вас до 20км/ч, плавно відпустіть зчеплення. Цей момент діє тільки для машин з механічною коробкою змінних передач.
Зверніть увагу
Уважно перевірте клеми, перед «прикурювання» автомобіля. Неправильне розташування може привести до виходу з ладу запобіжників.
Корисна порада
У спеціалізованих магазинах продаються електронні печі. Вони прогрівають піддон машини. Такі печі працюють від напруги в 220v. Користуватися ними потрібно акуратно, бували випадки, коли вони приводили до короткого замикання.