Як зробити маску крокодила. Маска крокодила з паперу.

Сьогодні в магазині можна купити майже будь-який костюм для новорічного свята або театральної постановки. Можна стати мушкетером, котом в чоботях, тигром і навіть чарівної феєю, але не крокодилом. Настільки страхітливі костюми чомусь не виробляють. Але як же бути, якщо, наприклад, ваша дитина бере участь у виставі за мотивом казок Корнія Чуковського? А там адже крокодили просто кишать. Зробіть костюм своїми руками.
Вам знадобиться
  • -картон коробка;
  • -скотч;
  • -ножиці;
  • -лист щільного паперу;
  • -клей.
Інструкція
1
Виготовте маску крокодила з картонної коробки. Візьміть коробку довгастої форми. Вона повинна легко одягатися на голову дитини. Поталу її зсередини скотчем, щоб вона тримала форму незалежно від ваших маніпуляцій. Зріжте її передню стінку, щоб дитина могла бачити перед собою (тобто особа малюка буде видно, а маска надаватися, як шапка). З боків коробки виріжте зубці-зуби.
2
Обклейте маску папером і пофарбуйте в зелений колір. Попередньо намалюйте очі з боків коробки і Забела зуби. Очі можете зробити і іншим способом. Виріжте з щільного паперу невеликий овал, розріжте навпіл, підігніть 1-1,5 см і наклейте на підгин зверху маски (розташування очей, як у жаби).
3
Ще більш простий варіант виготовлення маски крокодила. Робиться вона зі звичайної кепки і аркуша паперу або картону. Зігніть аркуш паперу, прикріпіть до козирка кепки. З обох сторін нижнього краю аркуша виріжте зуби. Очі наклеюйте на лобову частину кепки. Пофарбуйте маску.
4
Якщо вас не влаштовують настільки прості вирішення питання, зробіть маску з двох каністр. Візьміть дві пластикові каністри з-під мінеральної води з ручкою. Розріжте її ножем уздовж. Зріжте горлечка з кришечкою з каністр. Уздовж поздовжніх розрізів ножицями зробіть крокодилу зуби.
5
З зрізаних верхівок з кришечками зробіть очі. Приклейте їх на верхню частину маски клеєм «Момент». Потім візьміть клей ПВА, змішайте його з акриловими фарбами або гуашшю і пофарбуйте виріб. Зробіть діркопробивачем отвори в куточках щелеп, скріпіть деталі дротом або шнурком. Частина маски, яка буде вдягатися на голову дитини, зробіть з картону.
6
І ще один дуже важливий момент: для виготовлення маски не використовуйте каністри з-під хімічних реактівов.С одягом простіше - нехай це буде зелена одяг, пришийте до неї хвіст і картонні шипи. Складніше з маскою, але все ж її виготовити не так важко, як здається на перший погляд.