Як підвищити тиск у дитини. Як підвищити семирічній дитині тиск.

Показники артеріального тиску у людини, в тому числі дитини , піддані значним індивідуальним коливанням. Так, наприклад, у підлітків верхнє (систолічний) тиск може бути в межах 100-140 мм рт. ст., а нижнє (діастолічний) в межах 70-90 мм. Такі коливання спостерігаються і у дітей молодшого віку, тому індивідуальні значення доводиться порівнювати зі спеціальними таблицями, в яких зазначено нормальний розкид показників для кожного віку: адже кров'яний тиск з віком дитини підвищується. Гіпотонія - зниження артеріального тиску - часто зустрічається у дітей і особливо у підлітків. Як же підвищити тиск?
Інструкція
1
Якщо в ході обстеження нічого серйозного не виявлено, основним лікувальним методом має стати підвищення життєвого тонусу, тобто поступове збільшення фізичних навантажень і гартують процедури. Кров'яний тиск підвищує кофеїн, який міститься в каві, одна-дві чашечки якого вранці допомагають підлітку «підбадьоритися». До лікарської терапії вдаються при поєднанні гіпотонії з головними болями, які часто також мають судинне походження. Зазвичай застосовують комбінації кофеїну з препаратами ріжків (ерготамін та ін.), Нормализующими тонус мозкових судин, але призначити таке лікування повинен лікар.
2
Займатися самодіяльністю, самим прописувати ліки дитині, особливо за порадою «знавців», які не мають медичної освіти, недоречно! Батьківську енергію потрібно направити на те, щоб, по-перше, знайти хорошого, досвідченого лікаря, а по-друге, забезпечити виконання дитиною необхідного режиму та регулярного прийому препаратів. Останнє дуже важливо, оскільки діти часто свою хворобу не відчувають і тому не хочуть лікуватися.
3
У ряді випадків ефективна фітотерапія (лікування травами). Можна використовувати збори пижма, деревію, безсмертника, стальника колючого. Для цього потрібно взяти по рівній частці кожної трави (висушеної і подрібненої), перемішати. Отриману суміш слід зберігати в темному прохолодному місці, брати з неї по одній столовій ложці, заливати склянкою окропу і настоювати деякий час. Пити по половині склянки двічі на день - вранці і перед обідом, курс лікування повинен тривати протягом місяця.
4
Добре при гіпертонії допомагає також суміш з лимонів, меду, волоських горіхів і соку алое. Слід приймати по дві столові ложки на ніч, протягом місяця.