Як зшити спідницю-дзвін.

Такий фасон спідниці підійде кожній модниці. Фасон дзвін при ходьбі закриває верхню частину ніг, але не обтягує фігуру і не створює зайвих складок. Довгу і пишну спідницю ви зможете зшити всього за 40 хвилин.
Вам знадобиться
  • швейні голки, ножиці, тканина, нитки.
Інструкція
1
Візьміть вподобану вам тканину, але не дуже щільну, так як складки на талії будуть занадто об'ємні, і форма викривитися. Зніміть з себе мірку - обхват талії.
2
Першим ділом зробіть викрійку. Накресліть на кальці квадрат зі сторонами 150 сантиметрів і виріжте. Потім прикріпіть квадрат до тканини і обведіть два квадрата, виріжте. Складіть квадрат по діагоналі. Маленька хитрість - щоб спідниця була расклешенной, в основі крою зробіть чверть кола. Від прямого кута відзначте довжину спідниці і намалюйте лінію низу і талії по колу.
3
Виріжте отримані дві частини спідниці. З'єднайте їх з боків і прострочіть на швейній машинці. З одного боку не прошивати приблизно 15 сантиметрів для блискавки. Пристрочите блискавку. Потім краю обробіть на оверлок.
4
Зробіть на верху спідниці рівномірні складки, порівнявши верх з міркою обсягу талії. Зафіксуйте їх швейними голочками. Потім прострочіть складки по всій довжині. Підшийте низ спідниці.
5
Тепер приступайте до поясу. Відзначте його ширину не більше 10 сантиметрів, а довжина повинна бути дорівнює обсягу талії. Якщо ви хочете зробити бант з пояса, відзначте в довжину набагато більше сантиметрів для легкого і повітряного банта. Пришийте пояс до спідниці і прострочіть, попередньо обробивши краю на оверлок.
6
Спідниця-дзвін може бути різною, на будь-який смак і колір. До такої спідниці підійдуть будь-яку прикрасу - бахрома, рюші і т.д. Існує певне правило: верх повинен бути простим, без складних елементів, бантиків і малюнків, бажано легка приталенная блузка або кофточка. Туфлі до такої спідниці повинні бути на підборах.