Як зав'язувати бантики на подарунках.

Бант, підібраний за формою, кольором і розміром, додасть упаковці подарунка оригінальність і незвичайність. Крім того, акцент на яскравій оболонці поліпшить враження від скромного подарунка. Види бантів розрізняються за кількістю петель і складності оформлення, але конкретний вибір залежить від форми і розміру коробки і вашого художнього смаку.
Вам знадобиться
  • Кольорові стрічки з синтетичного матеріалу різного кольору і ширини;
  • Ножиці;
  • Степлер;
  • Клей.
Інструкція
1
Колір стрічки для банта повинен контрастувати з кольором коробки, але не створювати різких поєднань (жовтий-фіолетовий, зелений-фіолетовий, червоний-зелений і т.д.). Крім того, уникайте блискучих, флюорісцентних, переливаються і блискучих матеріалів для упаковки. Яким би гарним не був бант, упаковка буде дуже яскравою і відверне увагу від нього. Використовуйте папір однотонну або з невеликою кількістю квітів.
2
Махровий бант має кілька петель. При оформленні подарункової коробки їм достатньо одного банта. Для нього візьміть нешироку стрічку і скрутіть її в спіраль. Діаметр внутрішнього кільця відповідає розміру петель банта, тому відразу співвіднесіть його з розмірами коробки.
3
Розгладьте петлі. Відзначте по дві точки на відстані 1 см від зовнішнього і внутрішнього країв стрічки. Кінець стрічки розділіть подумки на три частини. Відріжте ножицями два трикутника від найближчої третини до найближчої точки. На краях вийдуть своєрідні зубці.
4
Зігніть спіраль по місцях згинів. Місце зрізів закріпіть степлером.
5
Вийміть петлі банта по одній, розпушити бант. Приклейте його до коробки, обріжте кінчики, надайте правильну форму.
6
Строгий бант складається всього з двох петель, тому для оформлення подарунка зав'яжіть кілька бантів, можна різних за кольором і размеру.Отрезок стрічки розділіть на дві рівні частини, відзначаючи лінію центру. Кінці стрічки з'єднайте в точці центру і закріпіть степлером. Це петлі майбутнього банта. Зробіть їх трохи більшого розміру, ніж планований бант.
7
Іншим відрізком щільно обмотайте середину в один-два витка. Кінці повинні знаходитися на задній стороні банта. Закріпіть обмотку степлером. Бажано, щоб скріпка була видно на лицьовій частині банта. Якщо цього не уникнути, наклейте зверху блискітки або яку-небудь маленьку іграшку.
8
Приклейте бант до коробки. Зайві кінці обріжте.
Упаковка створює приблизно 70% враження від подарунка. Скромний презент в розкішній коробці з бантом викличе значно сильніші емоції, ніж багатий подарунок в непоказною обгортці. Тому так важливо підібрати яскраву, красиву коробку і прикрасити її, зав'язавши бант в тон. Вибір, яким способом зав'язати бант, залежить від довжини довжини і ширини стрічки, з якої він буде виготовлений, а також матеріалу
Інструкція
1
Щоб зав'язати махровий бант, візьміть довгу нешироку стрічку, досить щільну, щоб утримати форму. Згорніть її в декілька кілець по спіралі, внутрішній діаметр совпатает з діаметром майбутніх петель банта.
2
Розгладьте петлі. Зріжте кути по краях стрічки від третини ширини до 1 см. По довжині. Зігніть стрічку по надрізах.
3
Вузьке місце (відповідне вирізам) обв'яжіть тонкою ниткою. Розпушити бант, виймаючи петлі. Приклейте до коробки, обріжте кінчики.
4
Класичний бант. Візьміть щільну стрічку. Залиште хвостики приблизно по чверті довжини, з'єднайте кінці, відмежовані пальцями, з тканиною стрічки майже посередині, щоб вийшли петлі.
5
Покладіть праву петлю поверх лівої, оберніть навколо неї, протягніть крізь петлю між двома великими петлями. Розправте бант, щоб він був симетричним і рівним, розгладьте стрічку. Приклейте бант до коробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z4QIZaEeJgI
Зверніть увагу
ефектно виглядає розсип з декількох бантів на одній коробці. Використовуйте різні кольори і розміру для створення барвистого образу