Як відрізнити мутон.

мутоновая шуба - кращий вибір для міської жительки. Мутон гарний, теплий, не боїться ні снігу, ні дощу, він досить ноский. При таких достоїнствах шуба досить недорога, що є її додатковим плюсом.
Інструкція
1
При виробництві мутона овчину стрижуть, і річ має плюшевий вигляд. Це хутро приємний на дотик, шовковистий і гладкий. Кольори він може бути різного, так як після обробки його обов'язково фарбують. Це теж велике достоїнство хутра - будь-яка покупниця може підібрати виріб на свій смак. Також мутоновая хутро досить щільний.
2
Вибираючи шубу з мутона, відправляйтеся в хутряній магазин, а не на ринок, так як там продавці можуть надати сертифікат і гарантію якості. Більшість що продаються в Росії моделей виробляються на фабриках Кавказьких Мінеральних Вод (фабрики знаходяться в П'ятигорську, Лермонтова, Єсентуках, Желєзноводську). На виробі має бути маркування на підкладці і на вшивний ярлику, які повинні збігатися з книжечкою-сертифікатом.
3
Перевірте якість хутра. Стисніть в долонях хутро і через кілька секунд розтисніть. Якщо хутро гарною вичинки, то він відразу розпрямиться і повернеться до початкового обсягу. Проведіть рукою проти шерсті і перевірте, чи не сиплються Чи волоски. Спробуйте пощипати ворс шубки - він повинен бути міцним, не лізти від дотику.
4
Перевірте якість забарвлення. Для цього потрібно провести по хутру білим вологим носовою хусткою. Якщо хустку не забарвиться, значить, якість виробу високе.
5
Спробуйте перевірити підкладку, якщо це можливо. Міздря повинна бути м'якою, міцною, еластичною, однорідною, з шва не повинен повзти волосся.
6
Іноді деякі плутають мутон зі стриженої норки чи бобром. Для того щоб не помилитися, зайдіть в дорогий хутряний магазин і подивіться на виріб з мутона: у нього особлива структура хутра. У норки і бобра до того ж є підпушок, якого немає у мутона, і мутон більш щільний. У норки більш жорсткий хутро, трохи поколює, якщо провести по ньому рукою, а бобер - пухнастий.