Як почати писати статтю.

Написанням статей займається все більше людей, деякі це роблять для душі, а інші - заради додаткового доходу. У кожної людини свій принцип написання, але не завжди саме він правильний. Щоб стаття вийшла якісною і приносила користь людям, потрібно продумати все до дрібниць, перш ніж приступити до створення шедевра.
Інструкція
1
Якщо тема статті вільна, то, перш за все, придумайте заголовок. Намагайтеся писати тільки на такі теми, які викликають у вас інтерес або в яких ви добре розбираєтеся. Безглуздо писати про рослини, якщо ви тільки знаєте, що вони зелені і іноді цвітуть. Та й твір, який автор створив з великими труднощами через незнання теми, не принесе користі читачеві.
2
Коли ви визначся з заголовком, починайте шукати необхідну інформацію навіть в тому випадку, якщо ви знаєте все з цієї області. Адже знайти можна багато цікавих фактів, які ви раніше ніде не зустрічали. Проаналізуйте все прочитане і подумайте, як це викласти, щоб і читалося легко, і логіка була дотримана.
3
Створіть сприятливу для написання обстановку і приступайте ліпити. Пишіть усвідомлено і послідовно, в іншому випадку стаття вийде нечитабельною або занадто сухий. Обсяг твору повинен залежати безпосередньо від теми: пишіть доти, поки вона не буде повністю розкрита. Не зупиняйтеся на півдорозі і не намагайтеся закінчити статтю раніше логічного завершення.
4
Після написання добре віднімайте статтю на наявність орфографічних, пунктуаційних і стилістичних помилок, а при необхідності подправьте зміст. Можете перевірити помилки в будь-якому текстовому редакторі, який підтримує функцію перевірки орфографії та пунктуації.
5
В деяких випадках необхідно вписати ключові слова, наприклад, якщо стаття про годування кішок, то ключові слова повинні бути "як годувати кішок", "годування кішок", "способи годування кішок", "раціон кішок" і так далі . Не пишіть їх в стилі "корм", "кішки", "миска", такі фрази не принесуть користі.
6
Відкладіть твір в сторону на декілька годин. А в цей час займіться пошуком зображення, яке буде характеризувати сенс описаного в статті. Картинка повинна бути якісною і заворожувати погляд. Через деякий час знову перечитайте твір, і тоді вже можете опублікувати його.