Як зшити чоловічі шорти. декорації для акваріум своїми руками.

Шорти узвичаїлися чоловіків як елемент спортивної форми. Пізніше їх стали розглядати як цікаву альтернативу плавкам. Сьогодні чоловічі шорти можна часто зустріти в місті. Чоловіки вибирають їх як повсякденний одяг в спекотні дні, а так же одягають для прогулянок і ранкових пробіжок.
Вам знадобиться
  • Тканина, швейна машинка, нитки, застібка-блискавка, ґудзик.
Інструкція
1
Виберіть тканину для роботи, підійде бавовняна, сумішеві, твил або денім. Зніміть такі мірки: обсяг талії, бічна довжина шорт, обсяг стегон, внутрішня деталь ніг, обсяг стегна для шорт, висота кроку.
2
Виготовте викрійку шорт, використовуючи міліметровий папір. Можна як викрійки використовувати старі шорти або брюки.
3
Розкроїте по дві передніх і задніх половинок шортів. Виконайте розкрій обтачки застібки, двох деталей припуску під застібку правої половинки шорт (откосок), двох мішковини кишень, двох бочків суцільнокроєних з мішковини кишень, двох деталей задньої кишені і пояса.
4
Залиште по 1,5 см для припусків на шви. Витачайте вхід в кожну кишеню мішковиною і відстрочити. Накладіть передню половинку шорт на відрізний бочок. З виворітного боку стачайте і приметайте до передньої половинці шорт мішковини кишень.
5
На задніх половинках виконайте виточки. Відверніть на виворітну сторону і настрочити суцільнокроєні обтачку кожного кишені. Зробіть на кожній кишені по петлі і пришити їх до задніх половинкам брюк.
6
Сшейте передні і задні частини шорт з боків, потім стачайте крокові зрізи. Виконайте передній і задній середній шви.
7
Тепер приступайте до вставки застібки-блискавки. Складіть обтачку з лівої половинкою шорт і пришити до зрізу застібки. Припуски зріжте близько до рядку, обтачку відверніть на виворітну сторону. Пришийте одну тасьму блискавки під край зрізу правої половинки.
8
Поєднайте лінії середини переду і приметайте розріз для застібки. Пришийте вільну тасьму блискавки до лівої сторони шорт. Відстрочити застібку з лицьового боку лівої половинки.
9
Складіть лицьовими деталі откоска, стачайте округлені зрізи. Зріжте припуски близько до рядку. Приколіть откосок під правий край застібки і прітачать в шов приточування. Відступивши від нижнього кінця застібки 3 см, на лівій половинці виконайте закреп зигзагоподібної рядком.
10
Пришийте пояс до верхнього зрізу. На лівому кінці пояса вимітайте петлю. Припуск на подгибку низу подверніте на виворіт і настрочити. Пришийте гудзик.
Зверніть увагу
При розкрої деталей в клітку або смужку, враховуйте розташування малюнка на ділянках сточування.