Як пити сік ноні.

Ноні - це екзотична рослина, що містить безліч біологічно активних компонентів і антиоксидантів. Саме тому плоди ноні надзвичайно корисні для здоров'я. Однак, гіркий смак не дозволяє вживати їх у чистому вигляді. Завдяки виноградному і чорничний сокам, додаємо до м'якоті ноні, виходить продукт чудового смаку і якості.
Інструкція
1
Належить соку ноні немає барвників, консервантів і цукру. Саме тому продукт дозволений до прийому не тільки дорослим, що страждають гострими і хронічними захворюваннями, а й частохворіючих дітям. Сік зміцнює імунітет, наповнює організм енергією й надає йому сил для боротьби з різними захворюваннями. Цей напій, незважаючи на свої чудові властивості, не є ліками або біологічно активною добавкою. У нього немає протипоказань, а тому він може прийматися будь-якою людиною з будь-яким захворюванням. У рідкісних випадках на сік може виникнути алергія, це є єдиним показанням для припинення його прийому.
2
Хоч сік ноні і не є ліками, споживачами відзначено його благотворний вплив на організм. На жаль, висока вартість продукту не дозволяє основній масі людей вживати його в необмежених кількостях. Тому багато змішують сік ноні з іншими соками або п'ють цей корисний напій в чистому вигляді в невеликому дозуванні.
3
Відкриту пляшку з соком зберігайте в холодильнику не довше місяця, після закінчення цього терміну продукт стає непридатним для вживання. Як випливає збовтайте сік перед прийомом і налийте необхідну кількість напою в стакан.
4
Сприятливий вплив ноні відчувається при щоденному вживанні 30-90 мл соку. Йогобіодоступність вище, якщо прийом здійснюється перед їжею. Найбільш виражений ефект помічений при вживанні цього напою за півгодини до сніданку. Поліпшення самопочуття відзначається вже на другому тижні пиття соку.
5
У разі хвороби можна збільшити споживання соку. Ідеально буде пити його без обмежень, але при відсутності такої можливості до ранкового прийому соку додайте вечірній.
6
Пийте сік щодня єдиним курсом. Так як напій не є ліками, перерва при його прийомі не потрібно.