Як підключити адаптер bluetooth.

Bluetooth - технологія бездротового зв'язку, що дозволяє передавати дані між різними пристроями. Головною умовою роботи Bluetooth є наявність спеціального модуля прийому і передачі даних на особливій частоті. До комп'ютерів, які не оснащені таким модулем, можна підключити адаптери , що дозволяють працювати з Bluetooth, наприклад адаптер BlueProton BTU02B.
Інструкція
1
Застроміть адаптер в роз'єм USB. Після цього Windows повинна автоматично почати установку стандартних драйверів на пристрій. Скасуйте цю установку і вставте в CD-ROM компакт-диск. Запустіть файл setup.exe, що знаходиться на диску в папці BluetoothBTW1.4.3.4. Розпочнеться цілком стандартна установка програмного забезпечення, в ході якої необхідно буде погодитися з умовами використання, вибрати папку для установки і почекати, поки процес інсталяції завершиться, після чого перезавантажити комп'ютер.
2
Після установки драйвера в папці "Підключення" повинен з'явитися ярлик "Bluetooth-оточення". Натисніть на нього, відкриється вікно налаштувань. Виберіть, куди слід помістити значок Bluetooth (в меню "Пуск", в меню "Програми" або в папку "Мій комп'ютер"). Натисніть "Далі".
3
Задайте ім'я, яке буде видно всім користувачам бездротової мережі в процесі виявлення та підключення пристрою. Потім виберіть тип пристрою, на який встановлюється адаптер. Тип пристрою впливає на значок, який буде відображатися в результатах пошуку на екранах інших девайсів. Натисніть "Далі"
4
Налаштуйте список служб, які підтримуються вашим адаптером. Як правило, всі адаптери, що мають власні драйвера підтримують всі пропоновані служби. Для регулювання параметрів окремих служб натисніть кнопку "Налаштувати". Цей етап підключення адаптера є останнім.
5
Після цього включіть Bluetooth на пристрої, який ви плануєте підключити до комп'ютера. Коли пристрій буде виявлено система згенерує PIN-який потрібно буде ввести в телефон. Після успішної аутентифікації всі функції стануть доступні і ви зможете передавати файли, управляти комп'ютером на відстані, використовувати телефон як гарнітуру і багато іншого.
Bluetooth - протокол бездротового з'єднання між електронними пристроями, що підтримують даний тип зв'язку. За допомогою Bluetooth можна безкоштовно передавати різні файли, а також підтримувати з'єднання пристроїв, що знаходяться на відстані не більше 30 м.
Інструкція
1
У стандартний комплект набору Bluetooth USB- адаптера входить компакт-диск з установочними драйверами і безпосередньо сам Bluetooth USB, який зовні нагадує USB карту пам'яті.
2
При першому підключенні Bluetooth необхідно встановити драйвер, адаптирующий роботу комп'ютера до даного виду пристрою. Для цього вийміть диск, що йде в комплекті з USB адаптером, і вставте його в дисковод вашого комп'ютера. Система самостійно виявить новий завантажувальний диск і запросить дозвіл на установку нового обладнання. Натисніть ОК і продовжуйте завантаження програми.
3
Кожен крок завантаження настановних файлів вимагає згоди адміністратора комп'ютера. Досвідчений користувач може змінювати стандартні налаштування програми, адаптуючи її під свої уподобання. Однак якщо ви недостатньо кваліфіковані в області регулювання функцій комп'ютера, виберіть автоматичну установку драйвера, погоджуючись з рекомендаціями системи. Для цього в кожному наступному кроці погоджуйтеся з вибором системи, натискаючи кнопки «Далі» і ОК.
4
Вам доведеться почекати кілька хвилин, перш ніж система завершить установку програми. Оповіщення про успішну установку драйвера з'явиться на моніторі вашого комп'ютера. Після закінчення завантаження нової програми більшість систем вимагають перезавантаження. Погодьтеся на неї. Після цього програма Bluetooth почне свою роботу на комп'ютері.
5
Після перезавантаження вийміть диск з дисковода. Обов'язково збережіть його!
6
Вставте пристрій Bluetooth в USB-порт вашого комп'ютера. Система автоматично визначить новий пристрій і почне роботу з ним. Двічі клікніть на ярлик протоколу Bluetooth на своєму комп'ютері, після чого адаптер почне пошук пристроїв, доступних для зв'язку Bluetooth. Увімкніть видимість Bluetooth на своєму телефоні, якщо хочете з'єднати його з комп'ютером.
7
При новому з'єднанні вам буде потрібно ввести пароль, що забезпечує безпеку роботи пристроїв. Якщо на вашому комп'ютері або телефоні не заданий спеціальний код, то вводите в поля підтвердження обох гаджетів одне і те ж число, наприклад, 1111.
8
При завершенні роботи з Bluetooth закрийте доступ до цього протоколу зв'язку, щоб забезпечити безпеку. Витягніть з комп'ютера Bluetooth USB-адаптер до наступного сеансу роботи з ним.