Як пофарбувати волосся в попелястий колір. Як темний волос пофарбувати в попелястий.

Попелясті відтінки волосся залишаються на гребені популярності з кінця минулого століття. Ці благородні сталеві переливи припали до смаку модницям різного віку. Як домогтися популярного кольору ?
Інструкція
1
Фарбу для додання волоссю попелястого відтінку потрібно вибирати, виходячи з власного кольору волосся. Брюнеткам домогтися цього колера найскладніше. Для початку потрібно знебарвити волосся спеціальним складом і тільки через пару тижнів пофарбувати в бажаний колір. Ці процедури мають шкідливий вплив на локони, тому після знебарвлення і тонування обов'язково використовуйте відновлюють кошти. Щоб зовнішній вигляд був у порядку, вчасно підфарбовуйте відростаючі темні корені.
2
Каштановим і русявим волоссю надати попелястий відтінок набагато простіше. Для цього досить використовувати фарбу для волосся. Знебарвлення не буде потрібно, якщо різниця в кольорі не перевищує 2-3 відтінків. Якщо наявний тон волосся влаштовує, зробити його попелястим допоможе шампунь відтінку. У його склад входить фіолетовий барвник, який надає гарний сріблястий відтінок. Дуже обережними треба бути з застосуванням цього засобу на світлому волоссі. Якщо перетримати шампунь, локони стануть яскраво-фіолетові.
3
Блондинкам отримати попелястий колір можна пофарбувавши волосся на 1-2 тони темніше або світліше натурального. Краще використовувати щадний засіб без аміаку. Така фарба дозволить не тільки отримати потрібний відтінок, але і зміцнить волосся, наситивши їх корисними речовинами. Перед застосуванням фарбувального кошти обов'язково прочитайте інструкцію. Час впливу вкрай важливо, і змив склад раніше чи пізніше можна отримати несподіваний результат.
4
Щоб попелястий відтінок зберігся довше і не перейшов в жовтий, при будь-якому типі фарбування використовуйте раз на тиждень шампунь відтінку. Він освіжить колір волосся, зробить його насиченим. Не забувайте про зміцнювальних бальзамах і масках. Навіть здорові волосся необхідно час від часу підживлювати вітамінами і мінеральними речовинами. Це дозволить уникнути посічених кінців і зробить локони блискучими і шовковистим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Zt4HYCwh88I