Як підстригти рвану чубок. урок підстригти чубок драну відео.

Складно знайти такий тип жіночого обличчя, на якому не виглядала б чубчик. Адже її можна зробити будь-якої форми, довжини і густоти, враховуючи особливості зовнішності. Якщо ви любите експерименти, створіть собі рвану чубок.
Вам знадобиться
  • -це звичайні ножиці;
  • -філіровочние ножиці;
  • -зажіми ля волосся;
  • -расческа.
Інструкція
1
Рвана чубчик ідеально підходить для тих жінок, у яких важкий, широкий підборіддя. Поєднуйте таку чубок з рваною стрижкою. Цим ви ще більше підкреслите свій стиль і створите привабливий, яскравий образ.
2
Рвана чубчик може бути як з окантовкою, так і без неї. Але відмінності в її моделюванні з'являються тільки на останньому етапі. Перший кроки для обох типів чубчика будуть однаковими. З інструментів вам будуть потрібні звичайні ножиці та ножиці для філіровкі, гребінець і затиски.
3
Намочіть волосся і ретельно їх розчешіть. Намітьте межі майбутньої чубчика. Її ширина не повинна виходити за межі чола. Винятком є ті випадки, коли загальний вигляд зачіски вимагає чубок, яка буде заходити на скроневі западини. Глибина чубчика (тобто те, наскільки високо потрібно робити проділ) залежить тільки від того, наскільки густу ви хочете. Для рваною чубчика зробіть трикутний або прямокутний проділ. Решта волосся зафіксуйте зажимами, щоб вони не заважали при стрижці.
4
Зістрижіть чубок зубчиками до потрібної довжини. Вони можуть бути дрібними або великими. Другий варіант підійде тільки для густого чубчика, коли ви високо зробили проділ. Щоб отримати зубчики, поглиблюйте ножиці у волосся і зрізайте їх на різному рівні. Що стосується довжини, яку потрібність залишати, то робіть її такою, якою хочете. Але не забувайте, що чубчик висохне і злегка пріподнімется. Тобто зрізайте волосся трохи нижче бажаної довжини.
5
Вертикальним проділом розділіть чубок на прядки шириною близько сантиметра. Затискайте кожну між пальцями і відтягувати перпендикулярно особі. Пальці повинні перебувати на місці найкоротших волосся в пасма. Те, що буде виходити за межі долоні, зістрижіть прямим зрізом. Профілюють волосся на ваш розсуд і висушіть чубок.
6
Якщо ви хочете рвану чубок з окантовкою, то після того, як ви зробите зубчики (лінія чубчика не обов'язково повинна бути прямою, вона може бути косою, напівкруглої і т.д.), профілюють чубок. Ступінь філіровкі залежить тільки від вашого бажання. Розчешіть волосся вниз і підрівняйте їх. Це можна зробити як полотном ножиць, так і їх кінчиками, вистриг дрібні зубчики. Тепер вам залишиться тільки висушити чубок.