Як поставити розсувні двері.

Як правило, ремонт супроводжується кардинальними змінами в інтер'єрі, заміною дверей та іншими новими моментами, що роблять дизайн неповторним. Так от, що стосується дверей, то найзручнішими вважаються розсувні. А головне - їх можна встановити самостійно.
Вам знадобиться
 • - дверне полотно,
 • - ролики і металева планка,
 • - брусок з дерева 50х50,
 • - лиштви,
 • - дверні ручки,
 • - цвяхи,
 • - саморізи,
 • - анкери,
 • - рівень,
 • - стамеска.
Інструкція
1
Прикріпіть металеву планку до дерев'яного бруска, використовуючи для цього саморізи. Не забувайте, що планка повинна строго відповідати ширині дверей, інакше з'являться проблеми передчасного стирання дверей та інших поверхонь. Якщо планка йде в комплекті, що, звичайно, пропонує більшість фірм-виробників, то проблем не повинно виникнути.
2
За допомогою анкерів прикріпіть планку з бруском до стіни. Перш ніж планку прикріпити, вирівняйте її по горизонталі, використовуючи для цього спиртовий рівень.
3
Зробіть паз в нижній частині дверного полотна, використовуючи для цього стамеску. Паз необхідно зробити для подальшого кріплення до двері нижнього ролика.
4
Внизу під металевою планкою прикріпіть направляючий нижній ролик.
5
Одягніть дверне полотно на нижній ролик. Прикріпіть верхні ролики.
6
Встановіть обмежувачі, завдяки яким двері б стопор, а не вилітала з рейок.
7
Збоку встановіть коробчатую стійку, до якої б прилягала двері.
8
закамуфлюють куточок з допомогою доборов.
9
Прибийте наличник і прикрутіть дверні ручки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте: розмір дверного полотна повинен бути на сім сантиметрів більше, ніж розмір дверного отвору! Якщо не врахувати цього, то, встановивши розсувні двері, можна зіткнутися з розчаровує моментом - псує зовнішній вигляд зазором. Але це неприпустимо!
Корисна порада
Установка міжкімнатних розсувних дверей здійснює з урахуванням декількох значущих моментів. По-перше, слід правильно розрахувати розмір прорізів. Недостатньо великий отвір може стати проблемою, адже розсувних дверей нікуди буде заїжджати. По-друге, при установці міжкімнатних розсувних дверей стеля та підлога повинні бути рівними. Невелика нерівність може зіграти злий жарт: з'являться зазори і, природно, естетичний вигляд дверної конструкції буде бажати кращого.
Відмінним способом економії простору в житло є установка розсувних дверей. Розсувна конструкція врятує положення там, де з якихось причин неможливо встановити розсувні двері. Крім того, розсувні двері цілком можна встановити самостійно.
Вам знадобиться
 • - дверне полотно;
 • - монтажний брус;
 • - комплект напрямних і кареток;
 • - ручки.
Інструкція
1
Встановіть верхню напрямну. Візьміть висоту полотна і додайте до нього 79 мм. Таку відстань має бути від підлоги до монтажного бруса. Вирівняйте монтажний брус за рівнем і закріпіть його на стіні. Саморізами прикрутите до бруса направляючий профіль. Якщо ви збираєтеся встановити плінтус і лиштва, то між профілем і стіною повинна залишатися 24 мм.
2
Вставте каретки механізму у верхню напрямну. З обох сторін направляючої встановіть обмежувачі. До моменту, коли ви будете монтувати зсувну систему, всі опоряджувальні роботи мають бути закінчені.
3
Підготуйте полотно. Встановіть кріпильні скоби на верхній торець полотна. На скобах є напівкруглі вирізи, простежте за тим, щоб вони були звернені до стінки. Встановлюйте кріпильні скоби не полишаючи від краю полотна відступів, якщо встановлюєте двері з великим склом. Трьома саморізами закріпіть другий направляючий профіль. Він повинен розташовуватися точно по центру, на нижньому торці полотна.
4
Встановіть та відрегулюйте полотно. По черзі надягніть ліву і праву скоби на болти каретки, таким чином підвішуючи полотно. Шайба і гайка регулювального болта каретки повинні знаходитися над скобою. Закрутіть гайки обох кареток до скоб. Ключем підкрутіть болти регулювання каретки, домагаючись отримання зазору між нижнім бортом дверей і підлогою. Затягніть гайки.
5
Підготуйте підлоговий сектор до установки. З виступів видаліть 10 мм до загальної висоти. Відкотити або зніміть полотно і встановіть нижній направляючий сектор. Досягніть збігу (прослідкуйте за збігом) його поздовжньої осі симетрії з віссю дверного полотна. Забезпечте відступ від торця полотна рівний 10 мм. Переведіть полотно в закрите положення. Одночасно з цим перемістіть в нижній профіль полотна направляючий сектор.
6
Виставте черзі обмежувач положень "відкрито"/"закрито" і закріпіть їх за допомогою стопорного гвинта. Не забудьте про доступність ручки з кожного боку дверного полотна.
7
Приступайте до збірки декоративного пенала. Нанесіть помірна кількість клею на торці готових деталей стінок пенала. Склейте їх і дайте повністю висохнути. Після цього склейте верхню і бічну стінки пенала між собою. Після висихання зібраного пенала, на верхній його стінці просвердлите отвори для монтажу.
8
На монтажний брус встановіть готовий пенал і закріпіть його саморезами. У завершенні монтажу встановіть ручки в призначені для цього пази. Якщо передбачалося використання наличників, встановіть їх.
Зверніть увагу
Для стін з гіпсокартону обов'язкова наявність закладного бруса - 50 мм по всій довжині кріплення направляючої.
Корисна порада
Установка дверей є заключним етапом ремонту, тому виробляти її потрібно після обробки стелі, підлоги і стін.