Як привернути увагу покупців.

Залучити увагу покупця або потенційного клієнта - першочергове завдання. В разі її успішного вирішення підвищується ймовірність покупки або замовлення, залучення увагу стимулює бажання придбати товар. Існує безліч способів зацікавити покупця, які використовуються кожною компанією відповідно до виду її діяльності.
Інструкція
1
Дуже дієвим способом залучення уваги покупців є розміщення реклами в точках продажів. Це можуть бути воблери, підлогові мобайли і стікери, окремі полки з конкретними товарами, стелажі. Торгові організації використовують для залучення покупців різні акції і системи знижок, дисконтні картки та спеціальні цінники. Щоб представити нові товари «живцем», використовуються промоутери, що працюють безпосередньо з покупцями і демонструють товари та продукцію, які тут же можна помацати своїми руками або оцінити на смак.
2
Поява на ринку нового товару або послуги необхідно випередити добре продуманої рекламної компанією. Її частиною буде розміщення реклами в ЗМІ, на відеоекранах, зовнішніх носіях, в торгових центрах, в місцях продажів супутніх товарів. Ця компанія може супроводжуватися презентаціями та спеціальними акціями.
3
Формування сприятливого соціального іміджу компанії також сприяє залученню уваги покупців до її товарів або послуг. У пресі необхідно висвітлювати спонсорську та благодійну діяльність компанії, її участь в екологічних та соціальних програмах.
4
З розвитком високих технологій та інтернету великого значення набуває грамотно розроблений і добре оформлений сайт компанії, на якому покупці можуть ознайомитися з випускається товаром, дізнатися новини від виробника і побачити відгуки про продукцію або послуги. Привернуть увагу покупців і оголошення про майбутні і проходять акції та спеціальні знижки в певні та святкові дні.
5
Але в будь-якому випадку, покупець практично завжди приймає остаточне рішення про покупку, спілкуючись з продавцем або консультантом. Необхідно звернути увагу на грамотність персоналу, його вміння доброзичливо спілкуватися, компетентність, ввічливість. Важлива і здатність переконати покупця в необхідності даного товару і вигідності його придбання.
Сьогодні досить багато людей прагне відкрити свій бізнес. В основному це пов'язано з бажанням працювати не на сторонню людину, а тільки на себе. Але мало знайти стартовий капітал, оформити всі необхідні документи і заплатити податки. Найважливіше - це залучити клієнтів . Адже без них бізнес не зможе існувати, розвиватися і приносити дохід своєму господареві. Саме з проблемою відсутності клієнтів стикаються багато недосвідчених підприємці.
Інструкція
1
Щоб у вашого товару чи послуг з'явилися покупці, потрібно щоб про бізнес дізналося якомога більше людей. Розкажіть про свою справу своїм друзям, родичам і знайомим, а вони, в свою чергу, теж нехай проінформують своїх знайомих. Таким чином, про ваш бізнес дізнається досить багато людей за короткий час. А так як купувати товар (послуги) люди воліють, спираючись на думку оточуючих, то, швидше за все, хтось зацікавиться вашою діяльністю. Крім того, такий спосіб залучення клієнтів не вимагає додаткових фінансових витрат.
2
Грамотна реклама вашого бізнесу також дозволить залучити увагу клієнтів . Сьогодні існує багато видів реклами: листівки, реклама на вивісках, в транспорті, на білбордах, в ліфтах, на радіо і телебаченні, в інтернеті. Вибір залежить від ваших фінансових можливостей. Наприклад, листівки і рекламні буклети відносно дешевий спосіб залучення нових клієнтів . Звичайно, чим яскравіше і цікавіше їх дизайн, ніж привабливіше представлена в них інформація, тим вище ймовірність, що така рекламна кампанія матиме успіх.
3
Можна запустити рекламу в інтернеті. Сотні тисяч людей щодня шукають інформацію про різні товари і послуги в мережі, тому грамотно налаштована кампанія може стати ефективним способом залучення клієнтів . На сьогоднішній день існує декілька видів інтернет-реклами. Найпопулярнішими сьогодні є банерна, контекстна реклама, реклама в блогах, вірусний маркетинг. Головне знайти хорошого фахівця в цій області, щоб ви не витратили гроші даремно.
4
Навіть найменша компанія сьогодні має свій сайт в інтернеті. Наявність віртуального представництва вашого бізнесу в мережі може стати відмінним джерелом нових клієнтів . На сайті ви зможете не тільки розповідати про свою діяльність, але і викладати інформацію про різні акції, знижки, відкриттях нових офісів і т.д. Але, щоб люди заходили на ваш сайт, мало його зробити, сайтом потрібно займатися, постійно розвивати його. Якщо у вас немає на це часу, можна звернутися до фахівців, які зроблять так, що він буде показуватися на першій сторінці пошукових систем, де його побачить величезна кількість людей. Зрозуміло, що такий метод вимагає значних фінансових вливань і часу, але зате отриманий ефект виправдає всі витрати і незручності.