Як сервірувати дитячий стіл. алгоритм сервірування столу в дитячому саду.

Дуже важливо з дитинства привчати дитину до етикету, до вміння бачити і любити красу. Тому при підготовці до дитячого свята потрібно продумувати не тільки розваги, частування і прикраса приміщення, але і сервіровку особливого столу .
Інструкція
1
Якщо ви хочете, щоб ваша дитина вмів користуватися столовими приборами, знав, як потрібно поводитися за столом, особливо ретельно підходите до питання сервіровки.
2
Майте на увазі, що вона повинна відповідати нормам етикету, але також бути цікавою і незвичною.
3
Заздалегідь визначтеся з тематикою свята і дотримуйтеся цього в прикрасі столу. Якщо у вас хлопчик, то можна організувати свято, наприклад, в морському стилі.
4
Зверніть увагу на скатертину. Не варто вибирати традиційні білі. Зупиніть свій вибір на якій-небудь яскравою. На морський вечірці можуть бути скатертини з корабликами або блакитні, в колір моря. Тоді у вигляді корабликів можна скласти серветки і розставити їх по столу.
5
Якщо є можливість, повісьте на спинки стільців безкозирки або коміри в смужку. Гості будуть раді виглядати, як справжні моряки.
6
Колір посуду повинен відповідати тому тону, якого ви вирішили дотримуватися. Не ставте на стіл дорогі, легко б'ються тарілки й келихи. Виберіть щось більш міцне. У магазині можна придбати спеціальні тарілки і столові прилади для дітей. Вони яскраві і безпечні у вжитку.
7
До морської вечірці можна приготувати спеціальні прапорці. Поставте їх у стаканчики поруч з кожним столовим приладом або ж прикрасьте ними десертне блюдо.
8
В центр столу не варто ставити вазу з квітами, як заведено. Дітям набагато цікавіше буде побачити якогось казкового героя. Наприклад, Капітана Врунгеля або Кота Матросскіна. Можна помістити в центр і піратів з скринею скарбів. В нього покладіть солодощі. Діти, напевно, захочуть заглянути в нього і будуть приємно здивовані.
9
Для частування краще приготувати порційні страви. Дуже люблять малюки канапе з фруктів. Красиво оформіть страви. Наприклад, з кавуна можна зробити корзину, наповнивши її різноманітними фруктами.
10
Подумайте і про невеликі сувенірах для гостей. Це можуть бути невеликі тубуси у вигляді підзорної труби з різною смакотою всередині.
11
Якщо ви хочете, будете слідувати даним рекомендаціям, то свято пройде весело і незабутньо.