Як назвати магазин одягу. Як вибрати назву магазину.

Здавалося б, справа за малим, коли все готово і залишається придумати тільки назва своєму магазину. Це не так-то просто, адже відповідна назва важко знайти, та так, щоб воно відповідало змісту, легко запам'ятовувалося і подобалося покупцям.
Інструкція
1
Як не дивно, назва може вплинути на успіх магазину. Як казав Капітан Врунгель, «Як ви човен назвете, так вона і попливе». Ваш дохід залежить від продажів, продажу - від покупців, а покупці - від популярності.
2
Придумайте цілком запам'ятовується, описову назву вашого магазину. Обмежтеся тільки одним або двома словами в назві. Назва повинна бути нехитре і легке, щоб легко переходило з уст в уста.
3
Далі ваше назва повинна відповідати тому, що ви збираєтеся продавати в ньому. Наприклад, некоректно буде назвати магазин продуктів «Байт», так правильніше буде назвати магазин комп'ютерів або оргтехніки.
4
Тепер, коли згадані всі важливі особливості при розробці назви для вашого магазину, можна розглянути деякі приклади назв спеціалізованих магазінов.Для продажу продуктів актуальні такі назви як: Альфа, Будиночок, Оптима, Лакомка, Мініма і т.п.Для магазина меблів: Ваш будинок, Інтер'єр, Комфорт, Затишок і т.п.Для магазину квітів: Квітковий рай (або мир), Флорист і т.п.Названіе для магазину побутової хімії може виглядати таким чином: Арома, Білосніжка, Сяйво і т .д.
5
З кожним роком магазинів стає все більше. Тому ретельно підходите до назви свого відкривається закладу, намагайтеся використовувати індивідуальне і цікаву назву.