Як відіпрати лак для нігтів. Як відіпрати застиглу фарбу з джинс.

Роблячи манікюр, можна випадково пролити лак для нігтів на одяг або впустити на неї краплю з кінчика пензлика. Ці плями зазвичай яскравого кольору, тому вони дуже помітні і здатні, здавалося б, назавжди зіпсувати зовнішній вигляд речі. Однак можна спробувати відіпрати лак, попередньо обробивши пляму розчинниками.
Вам знадобиться
  • - денатурований спирт;
  • - ацетон;
  • - крохмаль або тальк;
  • - рідина для зняття лаку.
Інструкція
1
Спосіб 1 (для великих плям лаку на натуральних тканинах) Якщо ви пролили лак для нігтів на одяг, і пляма досить велике, приготуйте суміш з денатурованого спирту і ацетону (у співвідношенні 1: 2).
2
Перед видаленням засохлих плям відчистите нігтем застиглу лакову корочку - акуратно, не пошкоджуючи при цьому тканину.
3
Візьміть твердий предмет (наприклад, кухонну обробну дошку), оберніть його світлої бавовняною тканиною і підкладіть під пляму. За допомогою цієї операції ви уникнете появи на тканини розлучень.
4
Присипте тканину навколо плями крохмалем або тальком або просто злегка змочіть його водою.
5
Нанесіть суміш на пляму і протріть тканину до повного зникнення слідів лаку. Випрати у теплій воді.
6
Спосіб 2 (для маленьких плям лаку на натуральних тканинах) Якщо ви капнули краплю лаку для нігтів на одяг, підкладіть під плямочка промокальний папір або паперову серветку.
7
Змочіть його ацетоном або рідиною для зняття лаку.
8
Пляма поступово перейде на папір. Не допускайте висихання розчинника, поки воно не зникне. При необхідності змочіть тканину ще раз. Заперіть місце, на якому було пляма, або виперіть всю річ.
9
Спосіб 3 (для видалення плям лаку з виробів з синтетики і штучних тканин) Використовується як розчинник рідина для зняття лаку без ацетону. Дійте, як описано в першому або другому способі, в залежності від розмірів плями. Виперіть річ в теплій воді з додаванням прального порошку або засоби для миття посуду, щоб уникнути появи жирних плям від масел, що містяться в рідині для зняття лаку.
10
Вироби з ненепохитно забарвлених тканин віддайте в хімчистку, інакше ви зіпсуєте їх розчинниками. Також слід вчинити, якщо всі описані вище способи не дали результатів.