Як намалювати мавпочку.

Вчитися малювати краще, як кажуть, «з дитинства», щоб у дітлахів з цим предметом у школі не було ніяких проблем. Відмінним способом попрактикуватися вже для школярів може стати малювання тварини, наприклад, мавпочки. Школярам буде дуже цікаво спробувати повторити цей досить складний малюнок і з радістю відзначити подібності з оригіналом.
Вам знадобиться
  • - листок паперу, хоч зошитовий, хоч альбомний;
  • - набір олівців;
  • - стірательная гумка.
Інструкція
1
Першим ділом беріться за зображення допоміжних елементів, за допомогою яких ви зможете зобразити вже і сам малюнок. Зобразіть три гуртки різних розмірів, розташованих один під іншим. Причому розташовуватися вони повинні не строго по вертикалі, як грудки снігу у сніговика, а трохи по діагоналі. Далі з'єднайте нижній і середній гуртки дугоподібною лінією - отримаєте спину майбутньої мавпочки.
2
Щоб зобразити мордочку тварини, прірісуйте до кола-голові щось на зразок дзьоба птиці. Необов'язково намагатися вимальовувати дрібні деталі - ще рано. Так само схематично зобразіть живіт мавпочки і коліно.
3
Тепер можна приступати до деталізації малюнка. Зобразіть на голові щоку і очей. Прорисуйте від середнього гуртка дві лінії - це буде лапа тварини. Тепер продовжуйте - домалюйте мавпочці задню лапу.
4
Потім додайте ще кілька деталей, а саме ніс, чубок (декількома штришками), вушко і хвіст. Намалюйте другий передню лапу і прорисуйте кисті.
5
Малюнок мавпочки майже готовий. Продовжуйте промальовувати інші дрібні деталі, такі як кілька стирчать шерстінок на маківці, верхню і нижню щелепи, брови над очима. Прорисуйте пальці на кожній з лап і деталізуйте хвіст, додавши в деяких місцях стирчать шерстінок-пензликів, щоб виглядав більш реалістично. Додайте пензликів на ліктях і в інших «проблемних» місцях.
6
Тепер можна взяти в руки стірательную гумку і приступати до акуратного стирання допоміжних ліній. Після цього домалюйте простим олівцем відсутні елементи і приступайте до розфарбовування малюнка. На цьому етапі можна скористатися як кольоровими олівцями, так і фарбою, будь то гуаш або акварель.