Як виготовити гумку.

Коли у вас занадто важкі та/або густе волосся, вкрай складно знайти в магазинах таку гумку , щоб вона могла тримати зачіску більше півгодини. Однак це не означає, що вам доведеться розпрощатися з деякими зачісками. Ви можете зробити гумку для волосся і самі, причому такої щільності, яка вам необхідна.
Вам знадобиться
  • - 2,5 метра звичайної білизняний гумки;
  • - ножиці;
  • - шпильки з вушком;
  • - голка і нитки потрібного вам кольору;
  • - подушка або щось в цьому роді, щоб можна було в ході роботи приколоти гумку.
Інструкція
1
Спочатку складіть гумку навпіл, розріжте її - отримаєте дві гумки по 1,25 метра кожна.
2
Тепер складіть навпіл отримані відрізки, одна на іншу їх накладіть і по центру проколіть шпилькою. Зафіксуйте їх на подушці або спинці крісла або дивана.
3
Тепер пронумеруйте гумки за годинниковою стрілкою від одного до чотирьох. Далі працювати потрібно таким чином: кладіть першу гумку на другу, друга в свою чергу - на третю і третю, відповідно - на четверту. Далі просмикніть кінчик останньої гумки в петлю, що утворилася першої гумкою. Гарненько затягніть всі гумки. Слідкуйте за тим, щоб гумки не м'яти, а були затягнуті акуратно і досить туго, не змінювали своєї стрічкової форми.
4
Можна продовжувати плетіння, як і раніше, тобто: перша гумка на другу, друга - на третю, третя - на четверту, а четверта - в петлю першої гумки. І так повторіть стільки разів, скільки необхідно. Можна буде помітити, що гумка як би закручується в сторону - саме так і повинно виходити.
5
Далі йде ключовий момент: якщо ви бажаєте згодом гумку обшити, краще робіть це прямо зараз. Зшийте із смужки тканини «трубу» і Протягніть її в стовпчик майже сплетеної гумки. Не хочете обшивати? Тоді пропустіть цей крок і приступайте до останнього.
6
«Озбройтеся» ниткою і голкою і пришити стирчать хвостики гумок таким чином, щоб ваша гумка не розпустилася. Добре закріпивши хвостики, візьміть плетений стовпчик за його кінці і зшивайте їх по периметру, щільно притискаючи один до одного. Ну от, авторська гумка для волосся готова.