Як змінити мову в Opera. Як змінити стартову в опері.

Браузер Opera - це одна з найпопулярніших програм для перегляду веб-сторінок в інтернеті. В Опері безліч функцій і, відповідно, великий набір різних налаштувань. Враховуючи, що інтернет - це всесвітня мережа, відображення інтерфейсу браузера можна встановити на будь-якому мовою . Іноді мова може змінитися після поновлення сам, після чого багато хто не знає, як повернути колишні налаштування.
Вам знадобиться
  • - Браузер Opera.
  • - Підключення до інтернету для завантаження додаткових мовних пакетів (не обов'язково).
Інструкція
1
Відкрийте браузер Opera. У лівому верхньому куті натисніть на пункт "Меню" (або назва пункту може бути "Opera), після чого повинно з'явиться власне контекстне меню з різними настройками.
2
У меню, наведіть курсор миші на вкладку "Налаштування" (Settings), і виберіть пункт "Загальні налаштування" (Preferences).
3
Перед вами відкриється вікно з настройками. За замовчуванням буде обрана перша вкладка під назвою "Основні" (General). Налаштування мови знаходяться в самому низу вкладки. Виберіть потрібний вам мову та натисніть "Ok".
4
Якщо язик не змінився, праворуч від вибору мови знаходиться кнопка "Настройки" (Details). Зайдіть в це меню, в самому верху вікна буде форма "Мовний файл" (User interface language). Можливо у вас вибраний російську мову, а в налаштуваннях вказано шлях до англійського мовною файлу у вигляді "C: Program FilesOperalocaleenen.lng", це глюк програми.
5
Щоб налагодити настройки виберіть пункт "Огляд" (Choose). Вам відкриється вікно з папкою "en" і файлом "en.lgn" всередині. Вийдіть в кореневу папку "Locale" і знайдіть там каталог під назвою "ru". У ній буде знаходитися файл "ru.lng". Виберіть його і натисніть "Відкрити" (Open). Тисніть "Ок" у всіх залишилися вікнах і налаштування будуть застосовані.
Зверніть увагу
В старих версіях Opera вам необхідно вибрати на інтерфейсі, розташованому вгорі браузера, вкладку "Інструменти" (Tools). Клікнувши по ній відкриється вікно "Загальних налаштувань".
Корисна порада
Дзвонити меню "Загальні налаштування" можна також сполучення клавіш "Ctrl + F12".