Як навчити читати англійською мовою. Як навчити дитину читати по англійськи.

Оволодіти навичкою читання англійською мові може допомогти тільки викладач, але якщо у вас немає можливості звернутися до фахівця, або ви хочете навчити дитину читати самі, то згадайте, як ви вчили його читати по російськи. Скористайтеся тими ж методами. Навчайте в процесі гри. Придбайте яскраві книжки з безліччю картинок англійською мовою, І крок за кроком просувайтеся до мети.
Інструкція
1
Начините з вивчення алфавіту і звуків. Зробіть барвисті картки, що ілюструють ту чи іншу букву. Зверніть увагу, що навчання читання має відбуватися на знайомому лексичному матеріалі, тобто дитині повинні бути знайомі слова, які він вчиться читати.
2
Крім того в цьому вам допоможе сайт http://www.starfall.com. Це чудовий інтернет-портал для навчання читання дітей. Кожна буква озвучена і дається кілька прикладів. Дитина бачить картинку, слово і чує, як воно звучить, причому все озвучено дитячими голосами. На кожну букву зроблена презентація.
3
Далі приступайте до вивчення правил. Почніть з відкритих і закритих складів. У цьому вам допоможе гра. Для неї знадобиться невелика декорація. Виріжте з картону будиночок з віконцем, на якому є віконниці. Просто виріжте їх посередині. В віконце вставляйте картку з голосною буквою, коли ставенки відкриті, то звук довгий. Буква дивується, тягніть її о-о-о або а-а-а. Ставенки закриті - склад закритий, а звук короткий: о або а. Потім додавайте приголосні звуки, прикріпивши їх на віконниці. Так в ігровій формі дитина навчиться визначати закриті та відкриті склади.
4
Для більш серйозних занять зайдіть на цей сайт www.donpotter.net. Це буквар, мета якого навчити читати. На одне правило пропонується багато слів, які читаються однаково. Через кілька сторінок - повторення. Слова для повторення даються упереміж. Переводити все не потрібно, адже вам необхідно навчити читати, незалежно від того, чи розуміє ваш учень все слова чи ні.
5
Щоб ваші заняття не пройшли даремно, придбайте дитині кілька цікавих книжок. Наприклад, Ladybird series books.ladybird.co.uk. якщо зацікавити дитину, то він сам буде читати англійською, роздивлятися книжки з барвистими ілюстраціями. На наступному етапі запропонуйте ненав'язливо почитати пару абзаців з таких книг www.sunshinebooks.com.au (це сайт видавництва). І пам'ятайте, діти читають тільки в тих сім'ях, де читають батьки.