Як плести косички з чотирьох пасм. Як зав'язувати Касічке.

Коса є зачіскою, при якій на голові людини кілька пасом волосся сплітаються разом. При плетінні простий коси, волосся діляться на три однакові пасма. Існує велика кількість різних видів кіс. З давніх часів символом краси дівчат вважається саме коса. Це не тільки один із способів укладання довгого волосся. Адже зачіски з косами досить легко можна підібрати до кожного стилю одягу.
Інструкція
1
Чисте волосся злегка зволожите і ретельно розчешіть. Після цього зачешите все волосся назад.
2
Розділіть волосся на рівні чотири пасма, зібравши їх на потиличній частині голови.
3
Починайте плести косу - обов'язково з правої крайньої сторони. Візьміть першу пасмо в праву руку і покладіть її на другу, сусідню пасмо.
4
Потім, притримуючи інші пасма лівою рукою, візьміть третю (передостанню із лівого боку) пасмо і накладіть її на першу, а четверту помістіть під першу.
5
Після цього, візьміть другу пасмо і покладіть її на третю.
6
Далі візьміть в праву руку четверту пасмо і перекладіть її на другу. Лівою рукою притримуйте пасма, щоб вони не розплелися.
7
В свою чергу, першу пасмо перемістіть під другу, третю переплетіть на четверту, першу накладіть на третю, а другу - під третю. Таким чином доплетіть косу з чотирьох пасм до необхідної довжини.
8
Зафіксуйте косу шпилькою або обтягнутої гумкою. Дуже гарно виглядатиме бант. Якщо ви вирішили заплести косу з чотирьох пасм з бантом, тоді підберіть бант такого кольору, щоб він підходив до вашого одягу, кольором волосся і очам. Бант найкраще почніть вплітати прямо в процесі плетіння коси. Для цього, оберніть бант між пасмами, таким чином, зафіксувавши його. Можна в кінці коси підвернути її кінці всередину і закріпити їх під косою за допомогою шпильок, невидимок або шпильок. Після цього, обв'яжіть стрічкою підсукані джгути, а зверху зав'яжіть бант.
9
Дуже гарно виглядатиме коса з чотирьох пасм, якщо заплести її не одну, а дві - по різних сторонах голови (зліва і справа). Наприкінці їх плетіння можна їх з'єднати в одну, залишити хвіст або перехрестити коси біля самого початку шиї, а потім підвернути кожну з них до центру голови. Після цього необхідно акуратно приколоти косу шпильками або шпильками.