Як змінити вид ярлика.

Ярлик - спеціальний тип файлів на комп'ютері, що дозволяє швидко звернутися до потрібного об'єкту. Він зберігає в собі інформацію про шлях до потрібної папки або файлу і може бути переміщений або змінений за бажанням користувача.
Інструкція
1
Перше, що можна зробити з будь-яким ярликом, - це перейменувати його. Робиться це стандартно, натисканням правої кнопки мишки на ярлику і вибором пункту "Перейменувати".
2
Наступний крок - зміна картинки ярлика . Це дуже зручно для систематизації даних на комп'ютері, наприклад ярлик "Музика" виглядає як символ ноти і веде прямо з робочого столу в папку з улюбленими піснями. Щоб вибрати потрібну картинку, потрібно, знову ж таки, натиснути правою кнопкою мишки на сюжеті ярлику і в меню вибрати "Властивості". Потім треба зайти на вкладку "Ярлик" і натиснути кнопку "Змінити значок". Далі можна вибрати із запропонованого системного списку або знайти через "Огляд" якесь своє зображення.
3
Таким же точно чином можна змінити зовнішній вид значка будь-якої папки, різниця в тому, що в меню "Властивості" потрібна буде вкладка не "Ярлик", а "Налаштування", а далі все аналогічно вищеописаному пункту.
4
Ще з ярликів можна видалити стрілочки, багатьом вони не подобаються. Робиться це через правку реєстру наступним чином: "Пуск" -> "Виконати" -> ввести "regedit" і натиснути ОК. У відкритому документі знаходимо гілку HKEY_SLASSES_ROOTLnkfile і видаляємо з неї параметр isShortcut. Після перезавантаження комп'ютера стрілочки з ярликів зникнуть.
Зверніть увагу
Спосіб видалення стрілок з ярликів через правку реєстру може некоректно працювати на деяких версіях Windows 7, тому краще використовувати спеціальні програми.
Корисна порада
Для видалення стрілок з ярликів краще скористатися програмою FxVisor, вона ж Vista Shortcut Overlay Remover. Вона дуже проста і вміє всього лише зменшувати стрілочки, або ж видаляти їх зовсім, і робить це чудово.
Нерідко користувачам потрібно змінити зображення ярлика будь-якої програми, або змінити шлях, прописаний в ньому. Робиться це просто стандартними засобами Windows.
Інструкція
1
Натисніть на підлягає змінам ярлик правою клавішею миші.
2
У контекстному меню виберіть пункт "властивості".
3
В поле "Об'єкт" ви можете змінити місцезнаходження програми, що запускається ярликом.
4
Натиснувши кнопку "змінити значок" ви можете вибрати будь-яку іншу іконку для ярлика.