Як зробити ландшафтний дизайн.

Ландшафтний дизайн представляє собою чітке планування і створення форм на присадибній ділянці. Він включає в себе проведення робіт з обстеження території, вивченню ґрунту, підбору рослин і квітів для ділянки, оформлення території декоративними елементами та багато іншого. Ландшафтний дизайн вважається досить складним мистецтвом, тому що вимагає від творців різноманітних творчих підходів щодо втілення своїх планів у реальність.
Інструкція
1
Розробіть детальний план (проект) ландшафтного дизайну території. Від грамотного і ретельного проектування залежить гармонійний вигляд ділянки, поєднання всіх його елементів, зручний догляд за рослинами і навіть зовнішній вигляд ділянки в різні пори року.
2
Огляньте свій ділянку з точки зору функціональності та визначте, яка з його частин найбільше підходить для розміщення певного елемента дизайну. Наприклад, сонячну сторону краще виділити під вирощування овочевих культур, а в тінистій частині саду - влаштувати альтанку-барбекю. Проведіть всі необхідні заміри (периметр ділянки, будинку та ін.), Відзначте на плані вже наявні об'єкти - альтанки, доріжки, дерева і чагарники, їх розміри і розташування на місцевості.
3
Визначте, які існуючі об'єкти необхідно прибрати, а які залишити. Не поспішайте прибирати дорослі дерева і чагарники: вони допоможуть оживити молодий сад. Перестійні, старі дерева залишати не варто, так як вони можуть заразити хворобами і шкідниками молоді насадження.
4
Зробіть передпроектну обстеження ділянки: аналіз ґрунту, вітрової і світловий динаміки, рельєфу місцевості, орієнтації ділянки по сторонам света.Далее займіться безпосередньо проектної частиною, яка включає в себе розробку генерального плану - загального плану ділянки і всіх проектованих елементів і складання додаткових креслень: - схеми освітлення; - схеми пристрою квітників; - ескізів малих архітектурних форм (пергол, альтанок і пр.); - схеми системи поливу.
5
Після всіх попередніх робіт займіться практичним втіленням проекту - пристроєм доріжок і майданчиків, газонів, водних елементів, квіткових клумб і декоративних посадок.
Корисна порада
1. Стилів дизайну безліч від класичного до авангарду. Не бійтеся експериментувати. Головне правило - декор ділянки повинен повністю відповідати дому і виглядати з ним єдиним комплексом. 2. Дуже красиво і незвично виглядають на ділянці скульптурні форми. Причому це не обов'язково повинні бути масивні статуї з каменю. Дерев'яний гномик біля альтанки або оленятко у живоплоту додасть ту родзинку, яка приверне вніманіе.3. На тих місцях, де грунтові води підходять близько до грунту, не варто влаштовувати басейн або зводити альтанку. Зате можна спробувати викопати невеликий ставок або розбити клумбу з вологолюбними рослинами.