Як здати куплений товар. Як здати товар куплений на ринку.

Нерідко трапляється так, що недавно куплена річ, яка вам сподобалася в магазині, після уважного його розгляду дому та критичної оцінки родичами перестає вас радувати через погану посадки по фігурі, невідповідності розміру або невідповідного кольору. У цьому випадку не варто класти розчарувати вас виріб у дальній кут шафи, так як, згідно закону про захист споживачів, ви маєте повне право повернути куплений товар і отримати гроші назад протягом 14 днів після покупки.
Вам знадобиться
  • - паспорт
  • - касовий чек
  • - куплена річ із збереженими ярличками
Інструкція
1
Перед тим, як здати придбану річ назад в магазин, переконайтеся, що вона не була у вжитку. Також перевірте, щоб магазинні ярлички або етикетки були прикріплені до самої купівлі або до її упаковці.
2
Щоб повернути товар, прийдіть в той магазин, в якому була здійснена покупка. Повідомте, що хочете повернути куплену річ.
3
Заповніть заяву на повернення грошових коштів за товар. Пишіть папір на ім'я директора магазину і обов'язково вкажіть повну адресу та назву торгової точки, ваші П.І.Б. і адресу, за якою ви прописані.
4
Також обов'язково впишіть в заяву серію і номер вашого паспорта і дату його видачі. Також не забудьте зазначити, какаой організацією видано документ і код її підрозділи.
5
Потім вкажіть дату здійснення покупки, найменування і марку придбаної речі і її повну вартість. Якщо необхідно вкажіть артикул речі, який вказаний на касовому чеку.
6
Після чого напишіть причину, по якій ви хочете повернути товар, і завершите заяву, поставивши дату складання і ваш підпис.
7
Після отримання готівкових коштів в обмін на товар напишіть розписку про те, що ви отримали необхідну грошову суму. Вказуйте грошові одиниці не цифрами, а літерами.
8
У тому випадку, якщо ви оплачували покупку не готівкою, а дебетової або кредитною карткою, кошти будуть вовращени на неї протягом 3 днів. За придбаний за безготівковим розрахунком товар гроші на руки не видаються.
9
У тому випадку, якщо ви втратили касовий чек, необхідно згадати дату і час здійснення покупки. Ці дані допоможуть відновити чек, якщо в касовому апараті застосовується технологія дублювання всх виданих підтверджень оплати.
10
В іншому випадку для доказу того, що ви придбали річ саме в цій торговій точці, вам знадобляться показання свідків. Такими помічниками можуть стати родич, знайомий або друг, присутні з вами при покупці.