Як давати прикорм дітям.

Найкориснішим видом харчування для немовляти є грудне молоко, але, з віком, лікарі рекомендують вводити в раціон малюка та інші продукти. І матусям слід знати, що підростаючий організм потребує вітамінів і інших важливих елементах для достатньої калорійності харчування вашого малюка.
Інструкція
1
Важливо знати, що оптимальний термін для першого прикорму наступає у віці 4-6 місяців. Малюк виросте сильним і міцним, якщо будуть дотримуватися необхідні основні вказівки введення прикорму. Під час нового продукту слід утриматися від профілактичних щеплень.
2
Мамочки повинні завжди пам'ятати, що їх малюк потребує грудному молоці або адаптованої суміші, таке харчування має бути основним для грудничка. Прикорм дається з чайної ложечки. Спочатку це повинна бути половина ложки, потім, обсяг збільшується. І важливо знати, що це новий продукт для малюка, тому, давайте його в першій половині дня.
3
Яким же повинен бути самий перший прикорм? Ним може стати овочеве пюре, для початку тільки одного виду овочів, бажано гіпоалергенних. Готуйте пюре з кабачка, цвітної капусти, броколі. А потім, поступово, додавайте та інші овочі, такі як: морква, зелений горошок, картопля.
4
Дуже корисний вашому малюкові буде свіжоприготовлений сік, для початку краще вибрати яблучний. Якщо сік дуже кислий або терпкий, його потрібно розвести кип'яченою водою, щоб він не викликав дискомфорту в ніжному організмі вашої дитини.
5
Потім, поступово вводите в раціон фруктове пюре. Для першого разу рекомендують вибрати терте яблуко обов'язково без шкірки. З обережністю матусі повинні поставитися до екзотичних фруктам, а також цитрусам.
6
Хорошими стравами для першого прикорму стануть змішані каші. Віддається перевагу кашам безглютенових, а саме: рисовим, кукурудзяним, гречаним. Що знижує ризик розладів травлення та алергії.
7
Нарешті, в меню дитини вводиться м'ясо. Фарш краще готувати самим. Для цього, м'ясо добре відваріть, і двічі пропустіть через м'ясорубку. Такий прикорм потрібно давати з обережністю, починаючи з 7 місяців, щоб уникнути можливої аллергіі.І не забудьте проконсультуватися з педіатром. Адже головне - це здоров'я, гарний настрій і самопочуття вашого малюка!