Як вибрати маркер.

Якщо вам подобається пейнтбол і ви часто в нього граєте, варто задуматися про покупку власного спорядження і, в першу чергу, маркера . Безумовно, таке придбання допоможе вам значно заощадити на хобі, так як маркер окупиться досить швидко: вам не доведеться більше платити за його оренду, тільки за час гри. Також власний маркер дозволить вам поліпшити якість гри: ви можете бути впевнені, що всі ваші кулі полетять виключно туди, куди ви їх відправите, а не вибухнуть ще в стволі. Як же вибрати маркер?
Інструкція
1
По-перше, спочатку варто визначитися з сумою, яку ви готові будете витратити на пістолет. Хороші і середньої якості маркери коштують від $ 150, за більш низьку ціну ви зможете придбати тільки дешеві маркери для новачків. Втім, вони не такі погані - серед них трапляються вельми якісні моделі, випущені серйозними фірмами. Так що, якщо ви не збираєтеся ставати супер-бійцем в пейнтбол, а хочете просто постріляти іноді у вихідні, ви цілком можете зупинити свій вибір саме на недорогому пістолеті.
2
Варто врахувати, що вам потрібно буде придбати також свої кулі, газовий балон, одяг і маску.
3
Перш ніж відправлятися в магазин, варто спробувати постріляти з різних моделей маркерів в пейнтбольному клубі. Можна також попросити пістолет на гру у когось із знайомих. Так вам буде набагато простіше визначитися з вибором. Крім того, можна просто поспілкуватися з гравцями на майданчику або з любителями пейнтболу на форумах, щоб дізнатися про плюси або мінуси того чи іншого маркера.
4
Визначтеся з вибором газу, на якому буде працювати маркер. Це або азот (повітря), або вуглекислий газ. Перевагу краще віддати тому, чим заправляють маркери в клубах, в яких ви збираєтеся грати. Крім того, врахуйте, що вуглекислого газу зазвичай вистачає на більш тривалий час гри. Якщо ж ви плануєте грати на морозі, то кращим вибором стане азот.
5
Зверніть увагу на матеріали, з яких зроблені маркери. При активному використанні полімерний корпус зношується швидше, ніж сталевий або алюмінієвий. При покупці обов'язково вивчіть, як розбирається пістолет, наскільки легко його чистити і обслуговувати або ремонтувати.
6
Важливе значення у виборі маркера має ваш стиль гри. Від цього залежатиме довжина пістолета, його вага. Наприклад, якщо ви віддаєте перевагу грати в лісі, купуйте маркер з великою дальністю, з довгим стволом. Якщо ви турнірний гравець - вам підійде компактний маркер з високою швидкістю стрільби. Найбільш точні - нарізні стволи, але вони присутні у дорогих моделей.
Зверніть увагу
Не варто купувати маркер через інтернет або по пошті. Щоб зробити правильний вибір, пістолет варто потримати в руках і ретельно розглянути, тому краще звертайтеся в солідні магазини спорядження для пейнтболу.