Як купити хороший комп'ютер.

Щоб вибрати хороший комп'ютер , необхідно врахувати безліч чинників. Це важко для людей, далеких від технологій. Купити хороший комп'ютер - серйозне завдання, тому це досить дороге придбання. Неякісний вибір може обернутися втратою важливих даних і грошей.
Інструкція
1
Визначтеся з цілями використання комп'ютера. Якщо планується його використовувати як сховище файлів і засіб обробки документів, можна звернути увагу на самі недорогі моделі. Якщо є необхідність запускати тривимірні ресурсомісткі графічні додатки, слід придивитися до топовим моделям.
2
Комп'ютер є цілісною системою, в якій велику роль відіграє поєднання компонентів. Наприклад, не має сенсу купувати машину, яка володіє сильною начинкою, але слабкою системою охолодження. При тестах вона покаже себе гірше, ніж комп'ютер з більш скромними характеристиками.
3
Якщо є хоча б базові знання про комп'ютерну техніку, то дешевше буде зібрати систему самостійно, отримавши при цьому гарантію на кожний з компонентів. Визначтеся з платформою - AMD або Intel. Порадьтеся зі знайомими, чи задоволені вони процесорами тієї чи іншої компанії, почитайте відповідні форуми, виберіть підходящу модель. Процесори від AMD дешевше і продуктивніше, ніж Intel, які більш надійні і мають власну систему контролю температури, що може убезпечити від перегріву. Intel виграють у швидкості потокового кодування, а AMD краще справляються з операціями з плаваючою крапкою.
4
Другим параметром, за яким оцінюються характеристики комп'ютера, є оперативна пам'ять. Чим вище її обсяг і частота, тим швидше працює комп'ютер.
5
При виборі материнської плати враховується архітектура вибраного процесора. Можна вибрати плату з запасом, тобто з можливістю встановлення більш потужного процесора з відповідним Socket в майбутньому. Також враховується кількість слотів для оперативної пам'яті, наявність вбудованої звукової та мережевої карти, кількість слотів під відеокарту, яка також буває вбудованої.
6
Відеокарта може бути інтегрована, однак для графічних додатків можна відразу придбати окрему плату. Чим вище обсяг оперативної пам'яті, охолодження і частота шини, тим краще відеокарта.
Зверніть увагу
Варто відповідально підійти до вибору системи охолодження. Самими дорогим вважається водяне охолодження, хоча найчастіше досить просто встановити кілька додаткових кольорів. Обов'язковою є охолодження для процесора.
Корисна порада
Не купуйте системи з потужними звуковими картами, якщо не використовуєте громіздкі аудіосистеми. Окрема мережева карта також може не знадобитися, якщо є вбудована в материнську плату.Вибірая корпус, зверніть увагу на потужність блоку живлення і додаткові кулери.