Як висушити апельсин.

Плоди цитрусових завоювали свою славу вже давно. Хоча б тому, що ефективно допомагають організму в боротьбі з інфекціями і вмить заповнюють брак вітамінів. Та й зберігаються досить довго без шкоди для свіжості і вітамінізірованності. Апельсин , як один з найяскравіших представників сімейства цитрусових, містить у собі основні вітаміни С, А і В, що допомагає підтримувати імунітет людини в тонусі. Саме тому багато хто намагається запастися цим диво - фруктом на зимовий час і застосовують такий метод як сушка. Це можливо, запитаєте Ви? Переконайтеся самі.
Вам знадобиться
  • - апельсини;
  • - цукор;
  • - сушильна машина
Інструкція
1
Перед самим процесом сушіння першим ділом вам потрібно помити апельсини в холодній воді і насухо витерти. Безпосередньо для сушки візьміть апельсини, 3-4 склянки цукру і стакан води. Наріжте апельсини часточками. А щоб зменшити їх гіркість, поваріть їх у воді всього 1-2 хвилини. Після цього перекладіть їх уже в холодну воду і вимочуйте в ній протягом двох днів. Не забувайте при цьому міняти воду.
2
Після закінчення двох днів викладіть апельсини в приготовлену посуд щільно один до одного. Зваріть цукровий сироп з розрахунку 1 кілограм цукру на 15-17 літрів води, тобто сироп повинен бути значно слабже звичних сиропів для консервування, наприклад, ягід.
3
Залийте приготовані цитруси гарячим сиропом. Потримайте їх в ньому кілька годин, після чого поставте на повільний вогонь хвилин на 5-7. Дайте фруктам охолонути і промаринуватися у власному соку протягом 10 годин. А після цього знову поверніть каструлю на вогонь. Процедура повторюється 3 рази. Тепер підготовчий етап закінчений. Можна переходити безпосередньо до сушіння.
4
В ідеалі для подібного процесу найкраще підійдуть спеціальні прилади під назвою електросушарки. Але за відсутності такої, підійде і звичайна духовка. Викладіть часточки апельсина на деко і помістіть в духовку на годину, поставивши температуру 70 градусів. Важливо: періодично діставайте деко і давайте йому охолонути. Це потрібно для того, щоб не пересушити апельсини.
5
Є й більш простий спосіб. Викладіть часточки апельсина на рівну поверхню (наприклад, на стіл) і залиште їх у добре провітрюваному приміщенні. І чекайте, коли вони висохнуть, періодично перевертаючи їх для кращого просушіванія.Обязательное умову: зберігайте висушені апельсини тільки в сухому місці.
6
Зверніть увагу, що якщо ви використовуєте битовию електросушарку, то заповнювати нижній її ярус апельсинами не варто, вони неминуче пересохнуть. Чи не виставляйте апарат на максимум і не тримайте фрукти більше 5 годин, якщо з якихось причин апельсини не висохло, то повторіть сушку після того, як часточки повністю охолонуть.