Як розкрутити групу.

Різні соціальні сервіси правлять сьогоднішнім інтернет-миром. Серед найпопулярніших з них - Вконтакте, Одноклассники, Facebook. Найбільш ефективним методом соціального маркетингу є створення і розкрутка груп в цих соціальних мережах. Для того, щоб створити групу, не потрібно особливих знань і зусиль, але як же її розкрутити?
Інструкція
1
Перш за все, для того, щоб розкрутити групу в будь-якої соціальної мережі, необхідно наповнити її захоплюючим і унікальним контентом. Якщо ви самі не володієте письменницьким талантом, то можете найняти професійного копірайтера, який розкладе всю інформацію по поличках. Для залучення учасників не завадить забезпечити групу різним ілюстративним матеріалом, наприклад, фотографіями і відео з YouTube. Досить ефективним засобом залучення трафіку є різні опитування і голосування.
2
Крім того, для успішного розвитку групи необхідно найняти адміністраторів, які за символічну оплату буде видаляти спам, відкривати нові теми і набирати нових учасників групи. До вибору адміністраторів варто підійти відповідально, адже вони - це обличчя вашої групи. Зверніть увагу, що керівники групи діляться на адміністрацію і керівництво. Адміністрація володіє розширеними повноваженнями, тому туди варто додавати тільки самих перевірених людей.
3
Для розкрутки групи не завадить і додаткова мотивація. Приміром, ви можете влаштувати серед членів групи конкурс з різними цінними призами. Той, кому вдасться залучити якомога більше друзів в групу, отримує головний приз.
4
Ну, і останнє. Для того щоб максимально швидко розкрутити групу Вконтакте або в Одноклассниках, необхідно обмінюватися посиланнями з групами, схожими за тематикою. Уважно поставтеся до вибору груп-друзів - додавати групи одноденки з десятком учасників просто не має сенсу.
Корисна порада
Продумана розкрутка здатна залучити в групу до 500 чоловік в день.Прі розкручуванні групи не варто використовувати спамерские методи.