Як зробити ніс тонше. макіяж ніс тонше.

Частина дівчат у якійсь мірі незадоволені своєю зовн ністю . Комусь не подобаються маленькі, недостатньо виразні очі, інших не влаштовують губи, а треті марять про акуратному носику. Завдяки грамотному макіяжу подібні недоліки стануть лише неприємними дрібницями.
Інструкція
1
У першу чергу, рівним шаром розподіліть на обличчі тональну основу. Для цих цілей можна використовувати як спеціальну кисть, так і звичайну губку для макіяжу.
2
Тепер переходите безпосередньо до корекції форми носа. Процедура ця виконується за допомогою тонального крему. Запам'ятайте те, що світлі тони візуально значно збільшують об'єм, а ось темні, навпаки, скорочують. Тому, якщо вам потрібно зробити ніс кілька тонше, то на крила носа розподіліть темний тон, а на перенісся і спинку - світлий.
3
Якщо у вас ніс ще й занадто довгий, і ви бажаєте приховати цей недолік, то спробуйте просто трохи затемнити самий кінчик носа, а перенісся - завидна. Щоб ніс став менше, його можна просто покрити шаром тонального крему, який на півтону темніше основного.
4
Наприкінці макіяжу ретельно розтушуйте, сгладьте всі лінії переходу тонів. Вони повинні виглядати максимально природно. Для цього змочіть губку для макіяжу у воді, а потім з її допомогою видаліть всі надлишки тонального крему. Завершіть макіяж компактною пудрою. Вона допоможе вам закріпити результат.
5
Якщо ніс занадто широкий, і вищеописана техніка макіяжу не допомогла добитися бажаного результату, то для того, щоб ніс виглядав відповідним всім частинам особи, спробуйте за допомогою макіяжу трохи збільшити розмір губ, очей, довжину брів. Завдяки цьому ніс таким вже великим більше не буде здаватися, він стане лише гармонійним завершенням.
6
Зачіска також допоможе візуально зменшити ніс. Для того, щоб зробити ніс менш помітним, потрібно відкрити обличчя, позбувшись від чубчика. Фахівці рекомендують носити пишну зачіску на волоссі середньої довжини. Якщо вам з якоїсь причини довге волосся не подобаються, то можете підстригтися і коротко. Однак стрижку вибирайте таку, в якій можна створити на потилиці об'єм.
Більшість дівчат в тій чи іншій мірі незадоволені своєю зовнішністю. Одні комплексують через маленьких очей, іншим хотілося б мати пухкі губи, треті мріють про акуратному задертий носик. Однак сьогодні багато представниць прекрасної статі навчилися настільки віртуозно наносити макіяж, що подібні недоліки здаються їм лише неприємними дрібницями. Якщо у вас дійсно широкий, довгий або просто завеликий ніс, то допомогти в його корекції може звичайний тональний крем.
Вам знадобиться
  • Тональна основа (обов'язково виберіть максимально схожий з відтінком вашої шкіри крем), два тональних кошти на підлогу тони темніше і світліше основного, губка для нанесення макіяжу, компактна пудра.
Інструкція
1
Нанесіть на обличчя тональну основу. Для цього можна використовувати губку для макіяжу або спеціальну кисть.
2
Тепер займемося корекцією форми носа. З давніх пір відомо, що темні тони значно скорочують обсяг, а ось світлі, навпаки, збільшують. Таким чином, якщо ви хочете зробити ніс тонше, то темний тон необхідно нанести на крила носа, а світлий на спинку і перенісся. Дівчатам, які хочуть приховати довгий ніс, потрібно затемнити кінчик носа і трохи завидна переносіцу.А от тим, хто бажає просто зробити ніс менше, краще просто покрити його тональним кремом, який темніше основного не більше, ніж на пів тони.
3
На завершення необхідно згладити всі лінії переходу, щоб вони виглядали максимально натурально. Для цього візьміть губку для макіяжу, змочіть її водою і видаліть всі надлишки тонального крема.Далее слід скористатися компактною пудрою. Вона закріпить результат і не дозволить макіяжу "потекти".
Зверніть увагу
Для того, щоб ніс здавався відповідним, особі можна за допомогою макіяжу спробувати збільшити розмір очей, губ, а також подовжити брови. Таким чином, ніс вже не буде здаватися більшим, а стане лише гармонійним доповненням.
Корисна порада
Візуально зменшити ніс може і зачіска. Якщо ви хочете, щоб ніс був менше помітний, то краще відмовитися від челок і відкрити обличчя. Бажано мати пишну зачіску на довгих або середньої довжини волоссі. Стрижка може бути і укороченою, але в цьому випадку краще зробити обсяг на потилиці.