Як подавати м'яч у волейболі.

Росіяни - одні з лідерів на світовому волейбольному паркеті. Національна команда дівчат неодноразово ставала чемпіоном світу. Тому, напевно, популярний волейбол і в системі фізпідготовки школярів і студентів. Та й вже відбулися в цьому житті люди теж люблять проводити своє дозвілля на спортивному майданчику.
Інструкція
1
Спочатку визначимося, як можна подавати м'яч . Ви можете подавати його в стрибку, за умови, що у вас хороший удар. Таку подачу складно прийняти. Підкиньте м'яч перед собою трохи вперед, злегка закрутіть його від себе і продовжите ударом його рух.
2
Існує плануюча подача. Підкиньте м'яч так, щоб він не обертався і різко бийте по ньому долонею. Чи не проводжайте рукою м'яч. Якщо все зробите правильно, м'яч буде планувати. Таку подачу теж дуже складно відобразити або прийняти правильно.
3
Поговоримо про коротку подачі. Вона вносить елемент несподіванки у ваші дії. Наприклад, спочатку ви робите кілька глибоких подач, і коли суперник звикає до такого способу, ламаєте його плани короткою. Подавати можете двома способами: по високій траєкторії в область першій лінії (в цьому випадку подавайте слабкіше, ніж зазвичай, але вище) і другий спосіб - вдарити по м'ячу так, щоб він "обірвався".
4
Робіть подачу так, щоб м'яч стосувався верхнього краю волейбольної сітки. І тоді будуть великі шанси, що суперник не візьме її.
5
Оберіть мета, куди будете подавати. Направте м'яч у гравця з найслабшим прийомом. Ви можете визначити його ще на розминці. Якщо прийом у всіх однаковий, ваша мета - атакувати самого високого гравця короткими подачами.
6
В волейболі є зручні і незручні переміщення. У першому випадку - вперед і в сторону, у другому - назад і убік. Виходячи з цього, подавайте в перший номер - це перешкодить супернику розіграти комбінацію.
7
Зв'язок гравцеві доведеться розгортати голову назад, у бік м'яча - це утруднить передачу пасу. Він буде втрачати з уваги нападників протилежної команди. Така подача допоможе вам збити потужну атаку більш сильного суперника. Ви заважаєте йому розігрувати комбінації і зможете вимкнути сполучного гравця, тому що він не ризикне скинути або вдарити, не бачачи блокуючих гравців. Направляйте м'яч і в сполучного гравця, якщо при виході з 1 і 5 зони він коштує занадто глибоко.