Як наростити стіну.

Всі люди в цьому світі мріють про свою власну квартирі або будинку - місці, яке можна облаштувати відповідно до свого смаку і бажанням. Але що таке квартира? Це всього лише шматочок землі, обнесений кам'яними, цегляними або дерев'яними стінами. У той же час, від того, наскільки міцними будуть ці перегородки, залежить ваш комфорт і спокій.
Інструкція
1
Роблячи ремонт у квартирі, багато хто може зіткнутися з проблемою тонких стін. У більшості випадків це проявляється під час установки вікон або дверей. Однак, в сучасному світі існує безліч способів, як вирішити цю проблему. Найчастіше фахівці звертаються до нарощування стін. Нарощування стін може проводитися як за допомогою цегли, так і за допомогою гіпсокартону. Також ви можете спробувати скористатися сплітернимі блоками.
2
Зверніть увагу на те, що нарощування стіни повинно проводитися дуже акуратно. В іншому випадку, подальший монтаж двері стане неможливим. Якщо ви не хочете ризикувати і віддаєте перевагу прості рішення, то варто скористатися звичайною фанерою. Крім того, не варто нехтувати брусом, який ставиться по ширині на розмір лиштви (в тому випадку, якщо стіна ідеально рівна).
3
Якщо проконсультуватися з фахівцем, то він підтвердить, що дверний блок буде виглядати набагато акуратніше і симпатичніше в тому випадку, якщо по обидві сторони від отвору стіна буде впритул прилягати до нього. При цьому, особливу увагу необхідно приділити розрахунками величини нарощування стіни. Зокрема, беруть ширину отвору і віднімають ширину дверного блоку, а також приблизний зазор на монтажну піну. У середньому останній показник становить 15-20 мм. Весь простір, яке залишилося, можна сміливо використовувати для нарощування стіни. Для того, щоб вам стало більш зрозуміло, ось найпростіший приклад. Вихідні дані: ширина отвору = 940 мм, ширина дверного блоку = 860 мм. Вирахуйте: 940-860-20 (беремо максимальне значення зазору) = 60.
4
Пам'ятайте, що нарощування стіни не обов'язково повинно проводитися за допомогою матеріалів, що вимагають великих силових витрат (як, наприклад, ГВЛ і гіпсокартон). Дерев'яний брусок прекрасно впорається з поставленим завданням.