Як зібрати комп'ютер.

Комп'ютер останнім часом став невід'ємною частиною нашого життя. З його допомогою ми працюємо, дізнаємося останні новини і просто розважаємося. На полицях магазинів ви можете побачити велику кількість різних готових конфігурацій комп'ютера. Проте буває, що представлені в магазині моделі не зовсім задовольняють вашим запитам або коштують невиправдано дорого. В такому випадку випадку найкраще зібрати комп'ютер самому. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • Корпус комп'ютера, комплектуючі, викрутки, пластикові джгутики, залізні болтики.
Інструкція
1
Ви повинні перш за все визначитися з тим, для чого саме використовуватиметься комп'ютер. Наприклад, якщо комп'ютер буде призначатися суто для роботи, то цілком достатньо буде бюджетних процесора і відеокарти, так як робота з офісними програмами зазвичай не вимагає великих ресурсів. Але якщо ви збираєтеся грати на цьому комп'ютері або збираєте його для дитини, то потрібно задуматися про потужності і продуктивності вашого апарату.
2
Оберіть корпус вашого майбутнього комп'ютера. Вони бувають вертикальні і горизонтальні. Обидва нічим один одному не поступаються, тут справа смаку. Однак традиційний вертикальний корпус все ж має невелику перевагу, так як в нього набагато зручніше встановлювати систему охолодження, яка є однією з найважливіших складових комп'ютера. При виборі типу корпусу враховуйте специфіку того місця, де ви плануєте розташувати ваш системний блок. Більш сучасні корпуси мають найбільшої компактністю, ніж їх попередники. Однак не варто купувати корпус меншого розміру, якщо місце, де буде встановлений системний блок, дозволяє придбати корпус більшого розміру. Краще купіть більш об'ємний корпус, щоб в ньому вільно розташувати всі складові, грамотно закріпити проводку і правильно встановити систему охолодження.
3
Тепер необхідно підібрати всі комплектуючі. Для цього можна звернутися до продавця-консультанта в комп'ютерному салоні. Вам докладно пояснять і розкажуть характеристики кожної деталі. Також можна підібрати складові самостійно в інтернет-магазинах, в яких ціни зазвичай бувають нижче. Обов'язково перевіряйте сумісність всіх деталей. Особливу увагу приділіть оперативної пам'яті і системі охолодження. Зазвичай в комп'ютері є 3-4 слота для оперативки, якщо ви зібралися, наприклад, встановити 4 гігабайти оперативки, то купите дві планки по 2 гігабайти, а не одну на 4. Це трохи прискорить роботу вашого комп'ютера. При виборі системи охолодження також потрібно бути дуже уважним, бо якісне і своєчасне охолодження - запорука довгого і безперебійної служби вашого комп'ютера. Якщо ви встановлюєте процесор і відеокарту великої потужності, то найкраще скористатися водяною системою охолодження. Також можна комбінувати водяну і повітряну.
4
Коли всі комплектуючі будуть придбані, можна приступати безпосередньо до складання. Для цього встановіть всі складові в корпус і ретельно до нього прикріпіть залізними болтами. Намагайтеся їх не перетягнути. Після цього підключіть всю проводку. Слідкуйте за тим, щоб дроти не лежали на контактах і не потрапляли в в вентилятори. Для цього закріпіть їх спеціальними пластиковими джгутиками. Встановіть систему охолодження. На корпусі є ґратчасті отвори, які вказують на місця установки вентиляторів. Також можна ґратчасту поверхню акуратно вирізати ножицями по металу і на її місце вставити тонку дрібну сітку. Цей крок потрібен в тому випадку, якщо ґратчаста поверхню заважатиме вільної циркуляції повітря. Після всіх цих процедур можна пробувати включити ваш комп'ютер.
Корисна порада
Ретельно перевіряйте, щоб всі комплектуючі були сумісні один з одним.
Програма icq є найбільш популярним способом спілкування зі знайомими, друзями і навіть діловими партнерами. Вона дуже проста у використанні, а головне - швидко працює. Під неї можна створити свій власний чат для цілодобового спілкування, який дозволяє об'єднати декількох користувачів відразу.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Спеціальна програма для створення чату
Інструкція
1
Перш ніж зібрати свій icq чат, його необхідно створити. Для створення даного чату існує безліч програм, які розроблені для комп'ютерів, ноутбуків і мобільних телефонів, але найвідомішою і популярною програмою є JimBot. Щоб скористатися даним софтом для створення чату, його необхідно встановити на свій персональний комп'ютер. Диск з даною програмою можна купити, але простіше за все буде скачати її з інтернету, наприклад, тут - http://jimbot.ru/2010/02/jimbot-dlja-samix-malen-kix.html. Пройдіть по посиланню, на що відкрилася сторінці виберіть відповідний для вас варіант (там представлено два види програм), правою клавішею миші натисніть на активне поле (слово «тут» або «тут») і в віконці, що з'явилося натисніть на клавішу "Зберегти". Після чого розпакуйте скачаний файл, встановіть програму і перезавантажте комп'ютер.
2
Якщо ви все зробили вірно, то в правому нижньому кутку вашого монітора (на нижній панельці) з'явиться миготливий квітка. Тепер ви можете увійти в дану програму і зібрати свій власний icq чат.
3
Робиться це елементарно і просто. Для початку програму необхідно запустити, для цього натисніть клавішу «Старт», після чого приступайте до роздачі UIN-ів всім, кого хочете бачити у своєму чаті. Почати необхідно з себе, відзначте свій уїн в графі «адміністраторський UIN», це дасть вам всі повноваження для подальшої роботи. Після чого зайдіть в «Чат модуль», виберіть там пункт «Обліковий запис» і введіть всі уіни вашого чату (оптимальна кількість від 3 до 7). Авторизацію постарайтеся прибрати. Далі ще раз зайдіть в «Чат модуль», але тепер виберіть там пункт «Опції чату» і виставите всі параметри, які відповідають вашим вимогам, тут же вкажіть і ім'я вашого чату. Відразу після всіх цих виконаних дій ви можете починати користуватися даною програмою і збирати друзів для спілкування.