Як вибрати шліфувальну машинку.

Сьогодні на російському ринку представлений великий асортимент різних видів шліфувальних машин, до їх числа відносяться кутові, стрічкові, плоскошліфувальні, ексцентрикові та інші. Вибір залежить від конкретної роботи, яку необхідно виконати.
Інструкція
1
У першу чергу, потрібно визначитися, де і як часто буде використовуватися шліфувальна машина? Якщо планується багатогодинна робота з високими навантаженнями, то необхідно купувати професійне пристрій. Такі машини є більш зносостійкими, вони здатні працювати по кілька годин без перерви, виготовляються з міцних матеріалів. Для побутових потреб в більшості випадків підходять більш дешеві машини, вони легше професійних і простіше в експлуатації.
2
Важливим критерієм вибору є вид робіт, які планується виконувати, залежно від цього вибирається машина з певною конструкціей.Плоскошліфовальние машини призначені для підготовки поверхонь перед лакуванням або фарбуванням. Вони призначені для обробки дерев'яних, металевих, пластмасових і композиційних матеріалів. Особливість конструкції дозволяє шліфувати важкодоступні поверхні (фаски, кути, віконні рами і т.д.). Найважливішим показником таких машин є амплітуда руху шліфувальної підошви, чим вона вища, тим грубіше обробка, багато моделей дозволяють регулювати цей показник.
3
Для видалення старих лакофарбових покриттів, а також для вирівнювання великих поверхонь, використовуються стрічкові машини. Цей клас машин найчастіше представлений професійними моделями. Робочою поверхнею у них є спеціальна стрічка, яка обертається на двох роликах зі швидкість 150 - 400 об/хв. Стрічкові машини мають найбільшу продуктивність, однак не відрізняються високою якістю обробки.
4
Ексцентрикові машини мають круглу робочу поверхню, яка робить складні обертальні і коливальні рухи, поєднуючи в собі роботу орбітальних і ротаційних моделей. Такі установки ідеально підходять для обробки вигнутих поверхонь з металу, дерева та інших матеріалів. Як і у випадку з плоскошліфувальні машини, важливим показником є амплітуда руху і потужність.
Зверніть увагу
Шліфувальні машинки (шлифмашинки) допоможуть за лічені хвилини впоратися з роботою, на яку без їх застосування пішло б кілька годин. Використовуючи шліфувальні машини, ви можете отримати оптимально рівну і гладку оброблювану поверхню.
Корисна порада
Сьогодні шліфувальна машина - необхідний інструмент в кожному будинку. Видалення старої фарби і лаку з будь-якої поверхні, шліфування шорстких поверхонь, розрізання керамічної плитки, цегли, труб, шиферу і т.д. Багатьом досі знайома тільки болгарка, яка, з'явившись першої на вітчизняному ринку, відразу завоювала популярність.