Як зробити древо сім'ї.

Більшість дітей в певному віці проявляють інтерес до своїх предків. Діти хочуть вивчити історію свого роду, запитують про свої прадідуся і прабабусі. У молодшому віці дитині набагато простіше розповісти про історію вашої сім'ї у формі генеалогічного дерева, яке ви можете зробити разом.
Інструкція
1
Спочатку підготуйте необхідну інформацію про всі відомі вам родичів. Запишіть все на папері і поставте стрілочки від старшого покоління до молодшого по родових зв'язків.
2
Приготуйте фотографії. Швидше за все, фотографій більшості родичів у вас не знайдеться, але ви можете використовувати картинки, що характеризують рід діяльності члена сім'ї. Наприклад, якщо прадід був військовим, приготуйте картинку із зображенням танка.
3
Тепер ви можете почати малювати генеалогічне дерево вашої родини. Візьміть ватман і покажіть велике розлоге дерево. Число ярусів повинна відповідати числу поколінь, які необхідно розмістити.
4
Порахуйте всіх родичів у вашому списку. Виріжте з червоної кольорового паперу кружечки за кількістю членів вашої родини. Червоне коло символізуватиме стигле яблуко, яке росте на вашому дереві. Для надійності наклейте кружечки на альбомний аркуш і виріжте.
5
На зворотному боці кожного кружечка напишіть ручкою прізвище, ім'я та по батькові члена сім'ї, ким він доводиться дитині, рід діяльності, а також місто проживання.
6
На лицьову сторону кожного кружечка приклейте фотографії відповідних написів родичів. Намагайтеся, щоб фото не перевищувало розмір ваших яблучок. При необхідності, обріжте фото. Перед роботою старі фото краще відсканувати, щоб не втратити остаточно настільки дорогою відбиток вашого покоління.
7
Тепер залишається тільки розмістити ваших родичів в порядку спорідненості. Прикладіть яблуко з найменшим членом вашої родини на верхівку дерева. Поставте позначки на три міліметри нижче верхньої частини яблука і на три міліметри вище нижній його частині. Проведіть тонку лінію за допомогою олівця і лінійки. Лезом зробіть акуратні прорізи.
8
Вставте яблучко із зображенням вашої дитини в прорізи. За тим же принципом розмістіть всіх членів сім'ї, дотримуючись порядок поколінь. На гілках з лівого боку розташуйте родичів по лінії мами, з правого боку - по татовій лінії. Таким чином, поки дитина не вміє читати, ви можете розповідати йому про ваших родичів, вказуючи на фотографії. Пізніше ваша дитина зможе самостійно дістати фото з прорізи і прочитати потрібну інформацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UXeSAobEhqQ
Зверніть увагу
Генеалогічне дерево родини (або просто древо сім'ї) - це своєрідна схема, що нагадує за формою дерево. В якості гілок і листя цього дерева зображуються члени конкретного сімейного клану. Сьогодні дуже багато хто цікавиться тим, як можна скласти древо своєї сім'ї.
Корисна порада
Що таке генеалогічне дерево запитаєте Ви? Це наукове вираження, яке уособлює сімейне древо або фамільне древо, яке відображає те, як розвивалася та чи інша династія. Більш ретельно відбити древо життя певної сім'ї під силу лише фахівцям в цій області.