Як виконати контрольну роботу.

Метою контрольної роботи є не тільки виявлення наявних знань у студента, а й розширення їх по даній темі. Щоб контрольна відповідала всім вимогам, потрібно знати, які розділи вона в себе включає, а також те, як правильно організувати роботу .
Вам знадобиться
  • - підручники;
  • - методичні посібники;
  • - періодична література
Інструкція
1
Перед початком роботи уважно перечитайте тему контрольної, щоб зрозуміти суть, про що будете писати. Якщо викладач дав вам конкретні рекомендації, врахуйте їх.
2
Потім почніть збирати інформацію з питання. Складіть приблизний план досліджуваної вами теми. Зверніться до матеріалу в підручниках. Іноді там можна знайти ті тези, які обов'язково повинні бути розкриті в контрольній роботі.
3
Також не забудьте і про періодичні видання. Щоб працівники різних сфер діяльності знаходилися в курсі змін, що відбуваються в їх галузі, розширювали свої знання, випускаються різні спеціалізовані газети і журнали, які можуть бути корисні і вам. Скористайтеся послугами бібліотек, архівів. Там ви зможете знайти монографії, документи, що відносяться до теми вашої роботи. Інтернет також може допомогти вам при написанні контрольної роботи.
4
Після роботи з джерелами інформації, приступайте до написання введення. Почніть з актуальності вивчення даної теми. Якщо необхідно, вкажіть мету роботи.
5
Потім перейдіть до основної частини контрольної роботи - розкриття теми. Залежно від того, про що ви будете писати, можете почати з викладу загальних фактів, а потім підтвердити їх прикладами. Або можете одночасно висувати і розкривати тези.
6
Також контрольна робота може припускати порівняння чого-небудь. У цьому випадку можете написати спочатку про один факт, потім про інше і врешті зробити висновок.
7
У деяких контрольних роботах необхідно виконати практичне завдання. Приступайте до нього тільки після глибокого вивчення теорії, так як це допоможе уникнути виникнення помилок.
8
Остання частина контрольної роботи - висновок. Узагальнити і зробіть висновки з вивченої проблеми. Відзначте також значення вивчення даної теми, які подальші шляхи розвитку досліджуваного явища бачите ви, а також для кого може бути корисна ця контрольна робота.
9
Оформіть список використаної літератури. Титульний аркуш та сторінку з планом контрольної також краще скласти в останню чергу, тому що при написанні роботи він може бути уточнений або доповнений. Обов'язково перевірте контрольну роботу на наявність в ній помилок.
Зверніть увагу
Не пишіть одне і те ж з пункту в пункт, але різними словами.
Корисна порада
Щоб у роботі не було зайвого матеріалу, намагайтеся не відхилятися від наміченого плану, пишіть строго відповідно до теми.