Як вбудувати електричний духова шафа.

Духовий шафа володіє багатьма перевагами, які оцінять всі господині. Це простота управління, безпека і широкі функціональні можливості: пристрій здатний розморожувати їжу, готувати її на пару і на грилі.
Вам знадобиться
  • Автоматичний вимикач струму (25 або 40 ампер), розетки (16 або 32 ампер).
Інструкція
1
Ознайомтеся з електричними характеристиками пристрою, щоб вірно встановити розетки. Максимальний електрострум, який потрібно для підключення, залежить від споживаної потужності. Якщо потужність складає 3-3,5 кВт, вам буде потрібна розетка в 16 ампер, якщо більше - на 32 ампера.
2
Підберіть підходящу для шафи розетку. Якщо проводку у вашій кухні прокладали давно, для духової шафи, потрібно провести окремий дріт.
3
Встановіть автоматичний вимикач, через який ви будете підключати духова шафа до електричного щитка. Якщо ви використовуєте 16-амперну розетку, автомат повинен бути розрахований на 25 ампер. Якщо ж розетка 32-амперна, буде потрібно автомат на 40 ампер.
4
Здійсніть заземлення електричного духової шафи. Для цього можна використовувати заземлювальну жилу або організувати окрему лінію, що веде в під'їзний силовий шафа.
Зверніть увагу
Установка електричного духової шафи здійснюється відповідно до певних правил, які потрібно обов'язково дотримуватися, оскільки робота цього приладу пов'язана з високими температурами. Між духовою шафою і кухонними меблями повинна бути витримана норма відстані. Щоб тепло поширювалося рівномірно, прилад необхідно встановлювати по рівню. В іншому випадку в роботі електричного духової шафи можуть виникнути несправності.
Корисна порада
При виборі електричного духової шафи вибирайте моделі марки, до якої належить панель на кухні. В іншому випадку існує ймовірність, що обладнання не вдасться підключити один до одного, через різні роз'ємів системи управління. Краще всього придбати духову шафу і варильну поверхню в комплекті.