Як збільшити віртуальну пам'ять ноутбука.

Простежте скільки пам'яті використовується. Напевно, під час роботи з ноутбуком, ви відкриваєте кілька додатків. І кожне займає певну кількість оперативної пам'яті. Якщо пам'яті не вистачає система Windows може використовувати жорсткий диск - віртуальну пам'ять або файл підкачки.
Інструкція
1
Для початку подивіться, чи є на вашому диску вільне місце. У вікні провідника клацніть правою кнопкою миші по значку накопичувача і виберіть пункт «Властивості» (Properties). Якщо обсяг вільного простору становить менше 10%, то скористайтеся кнопкою «Очищення диска» (Disk Cleanup). Або вручну перенести файли в автономне сховище, а також ви можете видалити непотрібні програми.
2
Якщо ж справа не у відсутності вільного місця, можливо ви невірне задали параметри самої віртуальної пам'яті. Клацніть правою кнопкою по значку «Мій комп'ютер» (My Computer) і виберіть у меню пункт «Властивості» (Properties). Перейдіть у вкладку «Додатково» (Advanced) і клацніть в панелі «Швидкодії (Performance) по кнопці« Параметри швидкодії »(Settings). У діалоговому вікні перейдіть у вкладку «Додатково» (Advanced). Далі в панелі «Віртуальна пам'ять» (Virtual memory) натисніть кнопку «Змінити» (Change). Потім знайдіть параметр «System managed size», виділіть її та натисніть ОК. Щоб уникнути настирливих попереджень, ви можете натиснути кнопку ОК тричі.
3
Безсумнівно, найкращим рішенням браку пам'яті буде підключення додаткових модулів. Але також можна збільшить і файл підкачки. Але в цьому випадку вам доведеться звикати до "гальмах" свого комп'ютера. Для цього зайдіть в «Пуск (Start) -> Настройки (Settings) -> Панель управління (Control Panel) -> Система (System)». виберіть вкладку «Додатково» (Advanced), в панелі «Швидкодія» (Performance) натисніть «Параметри» (Settings) і «Змінити» (Change) в панелі «Віртуальна пам'ять» (Virtual memory) .В вікні виберіть опцію «Особливий розмір »(Custom size) і вкажіть максимальний розмір файлу.