Як навчитися водити авто.

У наші дні обійтися без автомобіля практично неможливо. Тому і кількість бажаючих навчитися водити машину і отримати права з кожним роком неухильно збільшується. Допомогти оволодіти технікою водіння вам допоможуть досвідчені інструктори в автошколах.
Вам знадобиться
  • - спеціально обладнаний автомобіль, навчальний, з педалями зчеплення і гальма у інструктора.
Інструкція
1
Навчіться правильно сідати в автомобіль. Правильна посадка є першим уроком, який повинен засвоїти кожен початківець водій. Підійдіть до дверей автомобіля з боку водія і відкрийте її лівою рукою. Після відкриття дверей праву ногу направте в сторону педалі газу, після чого сідайте на сидінні. Закрийте за собою двері, переконайтеся, що вона закрита. Відрегулюйте сидіння, щоб відчувати себе за кермом комфортно.
2
Навчіться правильно рушати з місця. Перевірте положення дзеркала заднього виду, воно повинно забезпечувати максимальну оглядовість. Перевірте стан стоянкового гальма, якщо його ручка опущена, її слід підняти. Поставте важіль перемикання передач в нейтральне положення. Увімкніть запалювання, переконайтеся в нормальній роботі всіх приладів. Увімкніть стартер і запустіть двигун. Як тільки двигун запрацює, дістаньте ключ із замка запалювання. Озирніться по сторонах, якщо вашому руху ніщо і ніхто не заважає, можете рушати з місця.
3
Відробіть на автомобільній тренувальному майданчику такі вправи, як рух заднім ходом, змійка, естакада, гараж, дворик і діагональна парковка. Пам'ятайте, що при русі заднім ходом не можна довіряти дзеркалам. При цьому, для збільшення оглядовості потрібно повернутися назад і дивитися через праве плече.
4
Під час руху по місту відпрацюйте такі елементи, як виконання зупинки, проїзд крутого перехрестя, лівий поворот на регульованому перехресті, поворот без зупинки, розворот на перехресті, старт з місця під гору.
5
Навчіться правильно рухатися по трасі. Особливу увагу приділіть виконанню такого маневру, як зустрічний роз'їзд. При наближенні назустріч транспортних засобів, забезпечуйте достатній бічний інтервал для безпечного роз'їзду з цими транспортними засобами.
Зверніть увагу
Якщо ви зрозуміли, що уникнути зіткнення не вдасться, зберігайте самовладання, не кидайте кермо і не закривайте очі.
Корисна порада
Використовуйте в якості навчання водінню комп'ютерні ігри, що імітують автогонки. Це допоможе вам розвинути хорошу реакцію і спостережливість.