Як збільшити оперативну пам'ять на КПК.

Кишенькові комп'ютери й прирівняні до них смартфони або комунікатори давно стали звичним інструментом ділової людини, записником і розвагою в хвилини і години чекання. Безліч програм дозволяє широко використовувати можливості цифрових помічників, від простих «напоміналок» до кишенькових версій офісних пакетів. КПК обмежені в розмірі оперативної пам'яті і не вся вона доступна для користувача програм. Є кілька способів її збільшення на мобільних комп'ютерах.
Інструкція
1
Самий радикальний спосіб - зверніться до майстерні для заміни мікросхем пам'яті на більш ємкі. Це самий дорогий і довгий варіант, але і найефективніший у разі успіху. Процедура можлива не на всіх моделях апаратів. У майстерні вас проконсультують з приводу саме вашої моделі.
2
Більш просте рішення проблеми - закриття непотрібних програм. Натисніть «Пуск»> «Система»> «Диспетчер завдань». З'явиться вікно з переліком активних додатків і зазначенням кількості використовуваної ними пам'яті. Виберіть процеси, які не є для вас необхідними в даний момент, і натисніть «Закрити». Це збільшить швидкість роботи основної програми ціною відмови від збереження поточного пасьянсу, згорнутого, але не закритого. Іноді цього буває більш ніж достатньо.
3
Наступний крок оптимізації на стадії включення КПК - відключення автозавантаження додатків. Натисніть «Пуск»> «Система»> «Автозавантаження». Видаліть всі програми з цього меню, або хоча б критично переглянете їх список і приберіть частину. Швидкість запуску апарату збільшиться.
4
Якщо ви володієте потрібними навичками, запустіть редактор реєстру з меню «Система». Без особливого ризику можна відключити службу windows live, систему відправки повідомлень про помилки, службу Bluetooth HID Loader (дозволяє працювати з бездротовою мишкою або клавіатурою, які ви, швидше за все, не використовуєте).